Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Be kell mennem a vizsgákra ha...

Be kell mennem a vizsgákra ha félév végén kiiratkozok az egyetemről?

Figyelt kérdés
Ez az 1. félévem, de mégsem ezt szeretném tanulni. Eddig rendesen bejártam, megírtam a zh-kat, már csak a vizsgák vannak hátra. Menjek be, és akár bukjak meg, vagy felesleges ha úgyis kiiratkozok? Adjam le a felvett vizsgákat, vagy csak ne jelenjek meg? Mit gondoltok?

2017. dec. 31. 16:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Értem, köszi :) Tehát ha nagyrészt egyezik, akkor ezt elvileg már el tudnák fogadni, ha a zh meglett?

Ha nem megyek be vizsgára, és nincs is felvéve, akkor arra egyest kapok, vagy mi történik?

2018. jan. 1. 14:08
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért nem nézed meg a szakod és a jövőbeli szakod tanrendjeit? Mi ezt nem tudhatjuk, csak te...
2018. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Még nem tudom pontosan mit szeretnék tanulni, szóval csak nagy vonalakban kérdezem
2018. jan. 2. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!