Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PÉCSIEK! Mi a véleményetek a...

PÉCSIEK! Mi a véleményetek a Janus pannonius gimnáziumról. Mít hallottatok róla?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 02:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én oda járok és szerintem jó suli. Ha van valami kérdésed, akkor írd meg nyugodtan. :)
2018. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Országos rangsoron a legelső a pécsi középiskolák között, nagyon színvonalas és nívós az oktatás szintje, viszont a belváros közepén, egy kis utcában található régi épületben működik, így nagyon szűkös /egy volt Babitsos/
2018. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én is oda járok és imádom most ez az lső félévem ott és eddig nagyon tetszik....ha van valami kérdésed nyugodtan írj...:))
2018. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha okos vagy ès nem vagy lusta nagyon jó. Ha nem akkor nem fogod sokáig bírni. Amúgy meg, nagyon jó, különfèle király programokkal színesítik a diákok èletèt. Az is előny, hogy elèg nívos, szóval innen rengeteg tudással,(èrtsd pl.: ha Kulcsár a biosz tanárd egyetemen em lesz sok gondod a biosszal) bármelyik egyetemre bejuthatsz. Èn janusos vagyok, ès nagyon sok már felnőtt dolgozó volt janusossal beszéltem már. :D Ha valami kérdésed van írj! 😊 (17/L) (10/B)
2018. jan. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Kulcsár szerintem elmebeteg, ettől függetlenül a suli jó.
2022. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!