Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hányás átlaggal lehet bejutni...

Hányás átlaggal lehet bejutni a szombathelyi Premontrei Rend Gimnáziumába?

Figyelt kérdés

Milyen az oktatás? Leginkább a biológia szak érdekel.

Milyenek a tanárok?

Igazából minden információ jól jön:)



2018. jan. 4. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A premontreibe szinte mindenkit felvesznek. Odamennek, akiket nem vesznek fel a tobbi helyre. Mondhatni ilyen gyujto. Szerintem ha bioszra akarsz menni ott van meg a jurisich koszegen. Inkabb azt ajanlanam. A tanarokrol azt hallottam, hogy vannak jobbak es rosszabbak is. Az a szerencseden mulik, hogy kiket kapsz meg. En nagyon sok rosszat hallok a premorol, ennek ellenere vannak akik szeretik.:)
2018. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, én is csak biztonsag kedvéért jelölöm meg az angol szakot, ha biosz érdekel akkor inkább jurisicsot jelöld meg, bár a Premoba meg az jó hogy van latin tanítás, de amúgy 3.5 tol szerintem bárkit fel vesznek
2018. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A premó angolból pl nagyon jó, de bioszból a bolyai jobb.
2019. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!