Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg 100 ezer forintos...

Tényleg 100 ezer forintos ösztöndíjat fognak kapni az informatikus hallgatók 3.5 átlag felett?

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem
2018. jan. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha a 100k a teljes félévre vonatkozik, akkor lazán lehet. Ha havonta értetted, szinte kizárt. Az max 40-50k körül lehet.


De amúgy még csak egyetemet sem írtál, szóval ezt a kérdést csak általánosságban lehet megválaszolni.

2018. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem erre gondolt a Kérdező, nem a tanulmányi ösztöndíjra vagy hasonlóra:


[link]


[link]


Ahogy nézem, ezzel kapcsolatban még semmi konkrétum nincs, csak egy felvetés az egész, sehol nem tart az ügy. Én egyébként annyira nem tartom ezt jónak. Tényleg kell sok informatikus, meg hiány is van és egyre több területen szükséges ez a tudás, de hogy emiatt csak nekik létrehozzanak egy ilyen nagy összegű ösztöndíjat, az szerintem nem sportszerű más szintén fontos szakokkal szemben. Mondom mindezt úgy, hogy én is informatikus vagyok.

2018. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem úgy néz ki, hogy lesz belőle valami.... :( Nem is igazán hittem el, de nagyon reménykedtem.
2018. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!