Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hallgatói jogviszony szünetelt...

Hallgatói jogviszony szüneteltetése vagy újrajelentkezés?

Figyelt kérdés
Állami támogatott (esti) képzésen 2 félév alatt kellene megszereznem 36 kreditet. Most így január elején egyértelmű, hogy csak a töredéke jön össze a felének. 2 tárgy amiből még mehettem volna vizsgázni, abból decemberre hirdettek, én pedig akkor nem tudtam menni. Már a félév elején látszott, hogy nehezen jön össze munka és egyéb családi okok miatt. Ha nem iratkozom be a tavaszi félévre, akkor ugyebár automatikusan szünetel a hallgatói jogviszonyom. Újrajelentkezni lehet a képzésre? Akkortól újraszámlálódna a 36 kredit megszerzésének kötelessége ?

2018. jan. 5. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezhetsz újra a szakra, akkor újra indul a 36 kredit is.
2018. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy olvasd át az egyetemi szabályzatot, mert elő van írva, hogy minimum hány vizsgaalkalmat kell biztosítaniuk. Az nem lehet, hogy csak decemberben volt egy alkalom két tárgyból is, és januárban nincs lehetőség vizsgázni.
2018. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!