Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eszterházy Károly Egyetem...

Eszterházy Károly Egyetem matek-angol tanári melyik épületekben van?

Figyelt kérdés
És ezek gyalog mennyire vannak messze egymástól? És a vasútállomástól? Ha már van itt valaki aki oda jár, mesélhetne is egy kicsit, nem feltétlenül a tanáriról de magáról az egyetemről. :)

2018. jan. 7. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Angol a B epuletben van ( Egészseghaz u.), matek fenn a hegyen(C vagy D epulet). Egyik sincs közel, de legmesszebb a C es D.
2018. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom, aktuális-e még, de hátha valaki másnak az lesz. Én is tanárin vagyok itt, és az angol stimmel. En bloc elmondható, hogy kitartónak kell lenni, mert nem minden fog úgy sikerülni, ahogy az ember szeretné. Az angol változó, úgy veszem észre, akik kitartóak, és jó alap tudásuk van, azok sikeresek a tanszéken. Az egyetem nagyon családias egyébként, én szeretek idejárni, jó a diákélet, ha beilleszkedik az ember. Angol szakon vannak tanárok, akik nem túl közkedveltek, de vannak nagyon cukik is:) A tanárit illetőleg pedig nagyon függ az, hogy mennyire vagy leterhelt attól, hogy mi a két szakod. Nekem pl. most 22 tárgyam van, de nem az angol miatt. Van minden félévben 2-3 pszichológiás/pedagógiás tárgy, nem túl vészesek, plusz kb. bármelyik felsőbb évestől el tudod kérni a jegyzetet, mert nagyjából mindenkinek ugyanazt adják le:)
2021. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!