Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Trefortba szeretnék menni...

Gábor118 kérdése:

A Trefortba szeretnék menni továbbtanulni Számítógép-szerelő, karbantartó szakra viszont nem tudom hogy mik a felvételi feltételek!? [Több lent kérlek nézd meg ha tudsz segíteni]

Figyelt kérdés

Én jelenleg egy 3-as tanuló vagyok és hát szégyen nem szégyen nekem nem nagyon megy az a fránya Angol most kb 2,76-ra állok még eddig nem is buktam semmiből.

Na de még azt szeretném kérdezni hogy szerintetek mennyire nehéz iskola ez? Mert ha nagyon nehéz akkor nem lenne jó nekem mert szorgalmas vagyok de sajnos diszleksziás vagyok.



2018. jan. 7. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom milyen az a suli, de azt a szakmát el fogod tudni végezni szerintem, diszlexia nem akadály meg ahhoz a szakmához nem kell magas fokú angol amúgy sem, csak alap szintű egyszerű angol.
2018. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. jan. 7. 21:34
 3/4 anonim válasza:
Szia! A kispesti Trefortra gondolsz? Ott az info szakra nagyon nehéz bejutni, de az elektronikára valamiért meg könnyű.
2018. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nem hanem a Békéscsabaira! :)
2018. jan. 13. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!