Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaügyi kozpont altal...

Munkaügyi kozpont altal tamogatott szamitogepszerelo es karbantarto tanfolyam felvetelijere hogy keszuljek fel ugy hogy tuti felvegyenek?

Figyelt kérdés
lesz felveteli sajnos, leszunk vagy 32 en abbol csak 20 at vesznek fel kb, hogy csinaljam meg?? arra gondoltam ha nem tudom kipuskazom a telomal de ez se lesz jo mert olyan sokan leszunk hogy tuti mellem ul valaki, es ha bekop?? egyaltalan befer ennyi ember egy iskolai terembe?? ez nagyon kemeny lesz ugy erzem.

2017. szept. 27. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha már a felvételin puskáznál, szerintem nem leszel a nyerő 20-ban.

És azért ők sem hülyék ám.

Sajna a kérdéskör van annyira kiterjedt, hogy még könyvet vagy internetes oldalt sem tudok javasolni, ami valóban mindent (legalább nagy vonalakban) leírna

2017. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha életedben nem szedtél és raktál össze ,aztán telepítettél még egy pc-t se és kapásból nem tudod felsorolni az alkatrészeit , akkor el se menj ,nem neked való az egész.
2017. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
jajj hagyjuk már :D a munkaügyi központos "selejtező" kb. annyiban fog megállni, hogy tudsz-e írni és olvasni, meg ki tudsz-e tépni a papír megadott részéből egy darabot, kilyukasztani meg ilyenek...sőt, azt is elárulom, ha levizsgázol sikeresen, akkor sem leszel sokkal közelebb ehhez a szakmához, tehát nem kell ezt túlgondolni.
2017. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
olyan nincs hogy nem megyek el mert akkor kitorol a munkaugyi kozpont a regisztralt allaskeresok kozul es meg nagyon bajban leszek, remelem harmasnak igaza lesz es konnyu lesz, koszi.
2017. szept. 27. 17:23
 5/5 anonim válasza:
Ne puskázz mert ha észreveszik akkor nem fognak felvenni de egyébként meg van rá esély hogy felvegyenek. Nem tudom milyen tanfolyam ez de most indultak a nyáron tanfolyamok meg vannak amik csúsztatva lettek mert nem volt elég jelentkező, de ezekre úgy kellett összeszedni az embereket, én is nemrég kezdtem egy tanfolyamot közel 500 ezer forint a tanfolyam költsége amit a munkaügyi áll és havonta keresetpótló juttatás is jár ami kb 55-60 ezer forint. Ez sem max létszámmal indult mert nem volt annyi jelentkező. Szóval szerintem nem kell félned.
2017. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!