Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri Szegeden tanulni?...

Megéri Szegeden tanulni? Milyen a város?

Figyelt kérdés

2018. jan. 7. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Megéri.A buliélet és a kocsmái elsőosztályúak.
2018. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Szép.
2018. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Nem szegedi vagyok, de itt élek 5. éve és úgy néz ki itt is ragadok, pedig Budapestre akartam menni dolgozni. (50 ezres városból jövök amúgy). Azért ragadok itt, mert olyan jó ez a hely. Voltam már Budapesten többször is (volt hogy nyáron hetekig), tanul/dolgozik ott sok barátom, de nekem Szeged pont tökéletes méretű és más szempontok alapján is nagyon jó hely.


Idén diplomázom, most nagyon esélyes hogy maradok a városban élni is.

Az első pedig jól írta: A kocsmák és a bulik is első osztályúak. A budapesti barátaim csak néztek, mikor mondtam hogy itt vannak kari bulik szervezve hivatalos szórakozóhelyeken, hogy hétfő-csütörtök között mekkora buli élet van itt az egyetemistáknak, meg ilyenek. Ingyenes belépő ha az adott karra jársz, kéthetente, stb.

Ha nem vagy bulizós, csak beülni szeretsz beszélgetni egy italra pár baráttal, arra is ezer hely van. Kva jó ebből a szempontból is.

24/F

2018. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Én még a JATE és SOTE klubokba jártam.Lehet már megszűntek,de állatiak voltak 15-20 éve.:)
2018. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

SZOTE...:)nem tudom a SZTE-t megszokni

SZOTE ÁOK'92

Szegedet csak ajánlani tudom

2018. jan. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen! Én is SZOTÉ-s vagyok, nagyon szép a város, jó helyeken vannak az órák (pl az ÁOK nagyoktatási épület a dóm előtt). A diákélet is szuper. Szerintem Pestnél ez sokkal nyugodtabb, szebb, otthonosabb környezet. Két hét után jobban meg tudtam szokni, mint Pestet egy egész élet alatt.
2018. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!