Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gerincferdülés ápolói tanfolya...

Gerincferdülés ápolói tanfolyamon kizáró ok?

Figyelt kérdés

Nem tudom biztosan hogy van-e gerincferdülésem, a mostani kötelező vizsgálatokon a védőnő azt mondta hogy lehetséges hogy van egy enyhe, legalábbis ő úgy látja.

Ápolónő akarok lenni, de ma tudtam meg hogy az iskola ahova megyek, ott ez kizáró ok lehet.

Mennyire valószínű hogy kiszórnak a képzésről egy enyhe gerincferdeség miatt, egy olyan szakmánál ahol nincs ember?

Amúgy jeles tanuló vagyok és mindig is ápoló akartam lenni.



2018. jan. 8. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kizárt. Az ápolás fizikai munka, de a gerincferdülés nemcsak korrigálható, de nem is súlyos állapot. Sok ápoló küzd súlyosabb problémákkal, főleg a sok állás/mozgás miatt. Ráadásul a védőnő nem mondta biztosra, nem is mondhatja.


Szerintem emiatt ne aggódj. :)

2018. jan. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem meg azokat kell ápolni akiknek gerincferdülése van.

Egyes kultúrákban lenézik azokat akik tesznek az egészségükért és divat nyavalyogni, hogy neki mindenféle betegége van.


De megnyugtatlak, amíg bejársz dolgozni addig senkit nem érdekel, hogy a fájdalomtól elharapod a nyelved, a fizetésedet megkapod.

2018. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!