Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány ponttal hívnak be szóbeli...

Hány ponttal hívnak be szóbelizni a budapesti Móricz Zsigmond Gimnáziumba? Illetve az utolsó felvettnek ugye szóbelivel együtt hány pontja volt?

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ugye szaktol is függ, nincs általánosságban nagyon határ szerintem 55 ponttol felfelé behívnak szóbelire, ha ott jól teljesítesz, és jók a hozott pontjaid nagy valószínűséggel bent vagy.Egyet viszont tudok mondani!Tavaly angol szakra az utolsó bejutó 141 pontot ért el.Talàn az angolra a legnehezebb bejutni a túljelentkezés miatt.Hajrá!
2018. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2018. jan. 30. 22:58
 3/4 anonim válasza:
Tavaly az angol nyek-re az utolsó bekerülőnek 146 pontja volt,a spanyolon 153..Tehát a spanyolra a legnehezebb bekerülni..
2018. febr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 refulgence válasza:

Idén még nincs meg,hogy kiket vettek fel,de a lista már megvan.

65 pontot írtam,48 a hozott pontom. A töri szóbelim 50 pontos lett,ezzel 36. vagyok a listán,ami nagyon jó.

Az angol szóbelim 33 pontos lett,és ezzel a 147 ponttal 214. vagyok a listán.

Nekem a töri a cél,úgyhogy örülök. De az angolra tényleg nagy a túljelentkezés,oda jobban kell teljesíteni.

2021. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!