Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SEGÍTENÉTEK KÉRLEK? SÜRGŐS LENNE!

SEGÍTENÉTEK KÉRLEK? SÜRGŐS LENNE!

Figyelt kérdés

Pályaválasztás előtt állok, és nagyon szorít az idő:/ Nagyon sokat segítene nekem, ha a:

Bp Szent István Gimnázium

Bp Szinyei Merse Pál Gimnázium

Bp 8.ker Vörösmarty Mihály Gimnázium

Bp. Berzsenyi Dániel Gimnázium-ról írnátok tapsztalatokat, a tagozatokról, közösségről, programokról stb. Nagyon megköszönném <3



2018. jan. 10. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vörösmartyt ajánlom nagyon, a Szent Istvánt viszont nagyon nem. :/ Vörösmartys húgom volt, Szent Istvános meg a barátnőm, a közösséggel nagyon nem volt megelégedve, elég szemét osztályt kapott és a tanárok nem igazán segítettek semmiben, sem a konfliktusok tisztázásában, sem az elakadásokban, ha tanulásról volt szó, pl matekból.
2018. jan. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Én a Vörösmartyba járok, ez az első évem. Imádom a sulit, maga a közösség is baromi jó. A tanárok nagyon jófejek, de a "tanítási szokásaik" változóak, de legtöbben jól csinálják (persze rendszeres tanulàs mellett) Szóval csak ajànlani tudom :) Sajnos a többi iskolàról nem tudok mesélni :/ Remélem tudtam segíteni
2018. jan. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Berzsenyi vagy Vörösmarty
2018. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat:)

A 2. Vörösmarty-ban tanuló válszolónak írhatnék? Lenne még 1-2 kérdésem🤗

2018. jan. 11. 15:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Szent István-konzervatív, nagyon erős gimnázium


Berzsenyi-ez is erős, de a Szent Istvánnál azért kevésbé tanulós. Elvileg a közösség jobb, több a program.


Vörösmarty- a Szent István ellentéte, modern, lazább hangulatú iskola. A közösség nagyon jó. Elég speciális tagozatai vannak, nincs általános vagy nyelvi osztály.


Színyei-ez a leggyengébb a felsoroltak közül.

2018. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok, persze nyugodtan 🤗
2018. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én berzsenyis vagyok, ha van bármilyen kérdésed, írj:)
2018. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Másik BDG-s jelen, bármi kérdésed van, csak nyugodtan!
2018. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Berzsenyi! Rangsorban is sokkal erosebb helyen van, de kozossegileg is zsenialisabb mint egy “atlag kozepiskola”<3
2018. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért a Szent István messze nem egy kategória ezekkel a gimikkel. Körülbelül Apáczai szintű és nagyon nehéz oda bejutni. A Berzsenyibe se olyan könnyű bekerülni, de idén 103 ponttól hívtak be szóbelizni humán-töri szakra. A Szinyei és a Vörösmarty sikerülni fog ha minimumm 60 pontos írásbelid van.
2018. márc. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!