Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segitenetek kerlek magyar a...

Nyuszi2000 kérdése:

Segitenetek kerlek magyar a hazimban?

Figyelt kérdés
Kell irnom egy ajanlolevelet egy akarmilyen barat reszere aki egy kalandtaborba szeretne menni.Nem tudom hol kezdjem es azt sem hogy mit kell tartalmaznia egy ajanlolevelnek.A terjedelme nincs meghatarozva.Koszonom elore is.

2015. szept. 24. 18:40
 1/3 fersk ***** válasza:
Emeld ki a kezdeményező- és problémamegoldó képességét, kitartását, fizikai adottságait (sportolói teljesítményét). Esetleg találj ki eseteket: például lehozta a macskátokat a fáról (bár az nem akart jönni - lám fájdalom tűrés!). :D
2015. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2015. szept. 24. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Zita!

Azért írok neked,mert nem régiben voltam egy kalandtáborban és megtudtam,hogy te is menni szeretnél.

Én úgy gondolom,hogy te is elmehetnél oda ahol én voltam,mert teli van élményekkel.

Az első nap mikor megérkeztünk,a tábor vezető azt a programot találta ki,hogy akadálypályákon kell átmennünk és aki a legjobban teljesíti az nyer egy tortát,természetesen aki megnyerte megosztotta a többiekkel is. Második nap sajnos esett az eső,de benti foglalkozások voltak.Harmadik nap strandon voltunk,akik nem tudtak közülünk úszni azt megtanították. Negyedik nap elvittek minket állat kertbe is,ahol sok érdekes állatot megismerhettünk. Életre szóló élmény volt! Szívből ajánlom neked is!

Legyen szép napod,

Üdvözöl és puszil: (és ide a neved)

2015. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!