Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matekból 4-es töriből 5...

Benxe_7 kérdése:

Matekból 4-es töriből 5 fizika 5 magyar5 angol 4 és egy jó felvételivel felvesznek a mechwart ba?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen de ahhoz ügyes légy a felvételin! Sok sikert neked! Viszont a Mechwartba nincsenek valami jó tanárok sajnos! Több forrásból tudom! Reméljük neked azért jó lesz! :)
2018. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy milyen források azok, de a Mechwartban zseniális tanárok vannak. Persze akad itt is aki kevésbé jó, mint mindenhol, de nagy általánosságban olyan tanáraim/ tanáraink vannak, akik tudják is mit csinálnak.

Az, hogy néhányukra sokan panaszkodnak, valószínűleg annak köszönhető, hogy következetesen és szigorúan oktatnak, amivel nincs is semmi baj, csak ez nem tetszhet mindenkinek.

Szerintem jobb lenne, ha egy nem is ide járó ember nem ijesztené el a kérdezőt, mert amennyiben nem tanul itt valaki, bármit is hall, nincs olyan alapismerete és tapaszta, hogy az kielégítő legyen.

Kedves kérdező, gyere bátran!:)

Kérdésedre válaszolva pedig igen, felvesznek, még akkor is, ha a központin veszítesz néhány pontot. Azért igyekezz jól megírni és sok sikert a szombati felvételihez!

2018. jan. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kb 60 pontom lett a felvételin. Van még esély?
2018. jan. 20. 13:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, engem anno rosszabb átlaggal vettek fel, a központim hasonlóan sikerült :) Ha itt írtad a suliban a felvételit, még lehet, hogy találkoztunk is
2018. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor van edll
2018. jan. 22. 15:05
 6/9 A kérdező kommentje:
*akkor van esély és igen ott írtam😀
2018. jan. 22. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
En menekulnek innen, ti meg jonni akartok?
2018. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, ez már nem az első kérdés, ahova ilyet írtál. Ha nem tetszik, menj innen, de mást ne ijessz el.
2018. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
83.vagyok az ideiglenes listá.... Esélytelen ugye?😭😭
2018. márc. 22. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!