Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Mi történik, ha nem írnak be jegyet félév végére egy tárgyhoz a Neptunba?

Tudom, még beírhatják (és sajnos be is fogják). Csupán felvetődött bennem a kérdés, hogy ha lezárul a félév és megvan az átlagod, de egy tárgy nem kerül osztályzásra, akkor mi törtnénik?

Keress kérdéseket hasonló témákban: elégséges, egyetem, Neptun

01-13 02:06  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Nincs olyan, hogy ne kerüljön be.
A tanárnak jelzi a neptun, ha valami nem okés.
Erre felesleges is gondolnod.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 01-13 02:39 Privát üzenet
Vizsgaidőszak végéig beírhatják. Ha utolsó hét végéig nem történik semmi, érdemes írni. Nálunk volt olyan állat a tanár, hogy nem írt be vizsgajegyet az egyik diáknak, ő meg nem szólt... Teljesítetlen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 01-13 10:16 Privát üzenet
Nincs olyankor semmi, csak jobban rontja az átlagot. Nekem alapképzésen (bár akkor még ETR volt), sokszor volt olyan, hogy ki se jutottam vizsgázni a ZH-k alapján, így jegyem sem volt, 1-es se, szóval nem írtak be semmit

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 01-13 11:20 Privát üzenet
Ha elfelejti, mindenképp szólj, mert később bajod lehet belőle.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 01-13 11:52 Privát üzenet
Igen, ilyenkor rá kell írni, nyaggatni kell. Mertha vizsgaidőszak végéig nincs bent, teljesítetlen.

Amúgy bocs az offért: ez az Oktatói munka értékelése kérdőívet szerintetek anomin módon kezelik? Az van odaírva, de hallottam, hogy meg tudják nézni ki volt... Akkor nem írom le a véleményemet, ha baj lehet belőle...

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 01-13 11:56 Privát üzenet
#5: Nálunk anonim módon kezelik az ilyen értékelős cuccot, csak azt tudják megnézni hogy értékeltél-e már (hogy egy ember csak egyszer tudjon). Úgy mint a szavazásnál, attól hogy megnézik a személyidet meg a lakcímkártyádat, még anonim a szavazatod.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 01-13 14:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi történik ha egy vizsgára sem megyek be?
Mi történik ha egyetemen nem sikerül megszerezni a gyakorlati jegyet? Csúszik a félév fogalmát is szeretném kicsit tisztábban látni.
Mi történik sikertelen osztályozó vizsga esetén, vagy ha meg sem írom?
Mi történik ha félévkor nem tudtak egy tantárgyból lezárni a gimnáziumban?
Ebben az esetben mi történik (egyetem)?
Első éves egyetemista vagyok. Nem úgy sikeredett a félévem, ahogyan kellett volna, örülök ha a tárgyak felét sikerül teljesíteni. Ilyenkor mi történik? Eléggé frusztrált vagyok...

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu