Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miújság végzősök?

Miújság végzősök?

Figyelt kérdés
Most hogy már nem sokára vége a gimis éveknek elgondolkoztam, hogy milyen is volt ez a négy év, vagyis nekem valójában 9, mert már harmadiktól ebbe a suliba járok. Rengeteg minden történt jó és rossz dolog együttesen. Még is jó szívvel gondolok vissza mind az elmúlt évekre, osztálytársakra. Sok izgalmas kalandot éltünk át együtt. Mégha már nagyon is várom, hogy vége legyen az iskolának egy részem fél a jövőtől. Ti mit gondoltok az elmúlt éveitekről? :)

2018. jan. 14. 20:31
 1/2 Farkas Dávid 1996 ***** válasza:
Én azokkal az osztálytársakkal akikkel szívesen töltöttem időt a suli után 1-1,5 órát,meg a suliba azok a tanárok,akiket közelebb álltak hozzám hiányozni fognak,de akik közömbösek voltak nem fognak hiányoznia,akik nem szerettek a rossz emlékek végképp nem fognak hiányozni.A sok lecke óra fárasztó volt,habár néha hiányzik,de sokkal inkább mondom,hogy jó,hogy vége van,felüdülés a számomra.
2018. jan. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ártott volna neked több "lecke óra", Dávid...
2018. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!