Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szegedi Radnótiban csak az...

A szegedi Radnótiban csak az olyan diákok érzik jól magukat, akiknek egyáltalán nem okoz gondot a tanulás? Nagyon nehéz ott 4-es/5-ösnek lenni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne menj oda akkor sem, ha fegyvert tartanak a fejedhez! NE! :D En ott végeztem 3 éve. Borzasztó iskola. Ha újra kellene felvételiznem, csak a Tömörkénybe jelentkeznék. Sok ismerősöm jár/járt oda, és nem volt vele gondjuk. A Radnótiban van egy pár szadista elvetemült tanár, akik miatt nekem állandó gyomorgörcsöm volt minden nap. Általánosban 6 évig kitűnő voltam. A Radnótiban 3-as, 4-es tanuló voltam. Töriből rengeteget tanultam, de az egyik év végén az utolsó dogaírásra nem mentem be, mert ha az egyes lett volna, megbuktam volna. A nyelvtanítás pocsék, egyedül az olaszosok vitték valamire a suli után az én osztályomból. Nekem általánosban nem okozott gondot a tanulás. Itt igen.
2018. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik szakra jártál?
2018. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezel 10, a Radnótiban végzett embert, 10ből 9en tutira azt mondanák, hogy egy istenkirály iskola, még úgy is, hogy rohadtsokat kell gürcölni.

Én odajárok jelenleg is és imádom. Tényleg van pár megszállott tanár, de max 2-3 év után megtanulod majd kezelni az elvárásokat és a tanáraidat is.

Én abszolút ajánlom neked. Hosszútávon nem fogod megbánni:)

2018. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Humános voltam. #1
2018. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eleinte (9.-ben) alig 4,5 felett volt az átlagom,szóval tényleg nem egyszerű suli. De egy idő után hozzá lehet szokni és a tanárokat is ki fogod ismerni,így könnyebb lesz felkészülni az órájukra/azóta sokkal jobb az átlagom/.
2018. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval, hozzá kell szokni a sulihoz..de ez szerintem minden gimnáziumnál így van. Persze számít az is, hogy milyen tanárokat fogsz ki, viszont egyáltalán nem lehetetlen 4,5 feletti átlagot elérni.
2018. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves utolsó!

Nem sértésnek szánom, Radnótis vagyok, azért nem hiszem, hogy bármelyik töritanárnál olyan nehéz lenne elérni a kettes szintet.Sőt.Az ötös is meglehet, mindig meg kell tanulni az adott anyagot és kész.

Amúgy, szerintem is nagyon jó iskola, én annak ellenére, hogy tényleg baromj sokat kell tanulni, nagyon szeretem.Jó a közösség, nem érzi az ember sosem cikinek ha kitűnő/maxpontos a dolgozata/csak ötöse van valamiből.Tehát aki felveszi az iskola ritmusát úgymond az nagyon szeretnk fogja.És nemmellesleg hozzászokik az ember a rendszeresen sokat tanualáshoz, és nem a vizsgaidőszakban fog "meghalni" az egyetemen.

Persze negatívumok is vannak,(1-2)tanár,velük nem kívánom, hogy bárki összefusson!

2019. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!