Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kozepfoku szobeli erettsegi...

Kozepfoku szobeli erettsegi tetelekrol kerdes?

Figyelt kérdés
Eloszor is elnezest kerek az ekezetek hianyaert, kulfoldon vagyok. Magyar szobeli tetelekrol, vagyis inkabb temakorokrol lenne szo, arra vagyok kivancsi, hogy ezek a tetelek szigoruan az OH altal vannak kiallitva, vagy van valamennyi szabadsaga a vizsgaztato tanarnak is (ez esetben a kozepiskolai tanarom). Azert fontos ez nekem, hogy tudjam, feltehetem-e az eletemet azokra informaciokra, amik az oktatas.hu-n vannak kiirva, tehat az ott talalhato 20 temakorre.

2018. jan. 18. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, középszinten az iskola határozza meg a tételeket, amiben vizsgázol. Emelten érvényes csak az, hogy minden egységes és nem tudod előre a tétel címeket.
2018. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Most veszem eszre, hogy oktatas.hu-n "fővárosi és megyei kormányhivatalok által szervezett középszintű érettségi vizsga" neven szerepel, ugyhogy igazad van.
2018. jan. 18. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!