Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Államvizsgázók nektek mi vált be?

Államvizsgázók nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

1 hét múlva lesz államvizsgám, hetek óta tanulom már a tételeket, a végére is értem, az ismétlés zajlik. De egyszerűen úgy érzem az ismétléskor hogy újra kell tanulnom.

35 darab 3 részből álló tételem van és 20 szakosodási.


Milyen tanulási technika vált be nálatok? Úgy érzem semmit sem tudok, pedig nem lébecoltam. (Memóriateázok, Memolife-ot szedek.)



2018. jan. 18. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem itt már az a legnagyobb baj hogy nagyon rágörcsölsz erre a témára. Nyugi nagyon sokan előtted levizsgáztak már ha jól felkészültél menni fog. Mindent tökéletesen senki nem tud megtanulni, de nagyon fontos ilyenkor, amikor én voltam h ne blokkoljunk le. Én a helyedben egy kicsit mindenképpen lazítanék és úgy állnék neki tanulni mert ha már hetek óta csak tanulsz akkor biztos nehezebben is megy. És tagold részekre ne egyszerre hanem tarts kisebb szüneteket nekem úgy könnyebben megy a tanulás. Illetve lehet furcsa de én nappal alszom és inkább hajnalban tanulok.
2018. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg sokat tanultál és már csak ismételned kell, akkor egy napot pihenj szerintem.
2018. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!