Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Ti mit gondoltok egy olyan emberről, aki osztályt vált 9. -ben?

Mit gondoltok egy olyan emberről, aki osztályt vált 9. Végén két hasonlóan erős gimi között?

Keress kérdéseket hasonló témákban: osztályváltás, gimnázium

03-20 23:51  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Azt gondolom róla, hogy egy olyan ember, aki osztályt vált kilencedikben. Literally senkit nem érdekel a környezetedben, hidd el.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 03-20 23:57 Privát üzenet
Azt hogy biztosan meg volt rá az oka.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 03-21 07:24 Privát üzenet
Semmit. Én is 9.be váltottam meg velem együtt még 5-6an. Középsuliba már nem olyan botrány a váltás mint általánosba.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 03-21 07:44 Privát üzenet
Semmit.
Még akkor se gondolok semmit, ha egy erősebb gimiből egy gyengébbe vált. Én is ezt tettem ráadásul 3 hónap után váltottam 9-ben és egy gyengébbe mentem. Meg volt rá az okom, és nem bántam meg. Senkit sem érdekelt, hogy átmentem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 03-21 07:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet esélyem a debreceni Dienes nyelvi előkészítős osztályába, ha ideiglenes rangsorban 35. vagyok, de csak fél osztályt indítanak? Az elmúlt években hanyadik helyen volt az..
Ti hogy csitítanátok el egy osztályt?
Ti mit gondoltok a Szegedi Kőrösy középiskoláról? Kiket ajánlotok oda menni? És a nyelvi osztályt azonbelül kinek ajánlanátok?
Mit gondoltok arról, ha egy egyetemista lány olyannal van együtt, aki a 10. osztályt sem tudta elvégezni?
Mit gondoltok milyen kis szalatgálos autot vegyek második autónak szeretném én smartra gondoltam néztem még mercedes benzt A osztályt?
15 éves vagyok, novemberben leszek 16. Kilencedik osztályt végzem. Elég visszahúzódó lány vagyok. Mit gondoltok erről? Ti mikor kezdtetek el pasizni/csajozni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu