Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek idén is lejebb...

Szerintetek idén is lejebb viszik a felvételi ponthatárokat? (2018,9. évfolyamra)

Figyelt kérdés
Sok embert kérdeztem azt mondták szerintük igen,mert a matek része a dolognak iszonyat nehéz volt és szerintem is! Szerintem a felvételizők 85-90%-nak nem ment a matek,legalabbis az én osztályom nagy részének és az ismerőseimnek sem ment. Mit gondoltok?

2018. jan. 20. 19:08
 1/7 A kérdező kommentje:
*lejjebb,ha valakit zavarna.
2018. jan. 20. 19:10
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2018. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Te is ma irtad?
2018. jan. 20. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a felvételizők nagy részének valóban gyengébb lett a matek pontszáma, mint a tavalyi felvételizőknél, valószínűleg kevesebb ponttal is be lehet majd jutni egy-egy középiskolába, a helyeket ugyanis fel kell tölteni. A 2016-os év is ilyen volt, amikor nagyon nehéz volt a matek teszt és alacsony matek pontszámmal is felvettek ismerőst egy nehéz gimibe, mivel a többieknek sem lett jobb a felvételijük, a jegyekből viszont max. pontot vitt.
2018. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos h lejjeb viszik.A matek nagyon nehézre sikeredett amit nagyon sokat elrontottak.A magyar viszont....inkább ne is beszéljünk róla...nagyon egyszerű volt egy 5.-es hibátlanul megírja
2018. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, sőt kb 2-3 ponttal feljebb mehet. Az AKG már kijavította a központikat és kitette az átlagokat, a náluk íróknál a magyar két ponttal a matek egy ponttal jobb lett mint tavaly. Persze ez csak egy suli, de azért mutat egy tendenciát. A matekot sokan mondják, hogy nehéz volt, de sokan meg hogy könnyű. Szerintem egy kicsit más típusú feladatok voltak mint tavaly, de nehezebb semmiképp sem volt összességében. A magyar viszont minden idők legkönnyebb feladatsora volt.
2018. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Összességében kell nézni a matekot meg a magyart. Összességében, mivel a magyar iszonyúan egyszerű volt a matek meg kb olyan mint tavaly, a pontok nem fognak lemenni.
2018. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!