Hova vesznek fel?

Figyelt kérdés

Nagyon elszúrtam a felvételitek;(

KB 50-60 pontom

Légyszi NE szekaljatok, tudom milyen szar és eleget sírtam már!

Mondanátok gimiket ahol nyelvet tanulhatok Budapesten ahova felvennenek ezzel a pontszammal? Az atlagom 4.5-4.7

14/L



2018. jan. 20. 23:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Megnyugtatlak,hogy nekem se sikerült és én is így vagyok vele főleg úgy hohy tudom hogy szart írtam olyan helyre ahol pontlevonás járt. 😤😤😤

Amúgy sokan elrontották a matekot és a magyar pontok hozzák föl nekik a jó eredményt.

De ezen kihaltam,hogy ,,édi szavak''

, koviubi pörivel. Meg a Lacfi Jánosnak a versén meg a kínai templom szerkezetű versen. Pfhuu...

A mateknàl meg a pontyok meg az ékszerek.

Szóval szerintem azért nem volt olyan könnyű... (Mármint számomra)

2018. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem szúrtad el én is ma írtam, a matek nagyon nehéz volt. A magyar eléggé könnyű, de ígyis 50-58 pontom lesz összvissz nem örülök, de ne sírj miatta! Ott a szóbeli és a hozott pontszámok. Az átlagod nagyon jó! Lehet leljebb viszik a ponthatárokat. Reménykedem. Hallottam a Kossuth Lajos Gimnázimról az is jónak tűnik van ott spanyolos rész is ami tetszik. Ott a Kispesti Deák Gimnázium. Bár neked erősebb suli is jo lenne. Ne aggódj.
2018. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm most megnyugodtam. Csak azért sírok mert csalódtam magamban és nagyon régóta készültem rá.
2018. jan. 21. 00:01
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia^^ Mivel én nem pesti vagyok, ezért nem tudok mondani gimiket:/

Csak meg szeretnélek nyugtatni, hogy a matek mindenkinek sz*rul ment'.' Ellenben a magyarral... bár mondjuk én is olyanokat rontottam el, amiket alapjáratba véve tudtam volna. Csak hát ugye a stressz leblokkolt néhaxd

Az átlagod nagyon jó, szerintem simán fel fognak venni egy jó gimnáziumba:) Nem kell aggódnod!

2018. jan. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Melyik részén keresel gimit, melyik kerület környéke?
2018. jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
11. Kerület
2018. jan. 21. 10:25
 7/23 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod a Szent-Györgyi Albertet a 9.kerületben, 50-60 ponttal van esélyed, föleg ha 60 felé közelít az a pontb. Széchenyi István Gimnázium 11.kerület. Ha minden kötél szakad akkor a Budai Középiskola gimnáziumi osztálya. A Petőfit is megpróbálhatod, tavaly ismerőst 60 ponttal vették fel.Több tagozatot írj be mindenhol.
2018. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Még a Kosztolányit is írd be meg a Csíkot. Előre írnám a Szent-Györgyit, Petőfi több tagozatát, utána Kosztolányi, Csík, Szécshenyi és a végére a Budai Középiskola. Ha nem csak gimi akkor beírnám a Hunfalvy János Szakgimnáziumot.
2018. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha 60 pontod lesz, egy max szóbelivel (nem nehéz elérni, ha tanulsz, mert nagyon rendesen pontoznak) simán bekerülhetsz a Leöveybe még a legerősebb tagozatokra is.

Gyengébb sulik: Kispesti Deák, Kossuth, esetleg a Színyei is játszik, a jó jegyeid miatt simán behívhatnak szóbelizni.

Sok sikert!

2018. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A Szinyei gyengének számît?Azt hittem a Leöveytől erősebb.
2018. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!