Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ilyen pontszámmal...

Szerintetek ilyen pontszámmal mennyi esélyem van ezekre a sulikra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap felvételiztem.A megoldókulcs alapján a matek 26-28

A magyar fogalmazás nélkül 39 (a fogalmazás 10 pontos)

Ezeket jelöltem

Radnóti kémia

Ságvári BFK

Deák fiz-kém

Deák általános

Tömörkény általános

Kőrösy ált kzgtn

Eötvös általános

A deákba tömörkénybe lehet esélyem?

Érdemes változtatni?

Ha igen,mit?



2018. jan. 21. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül csak a Radnóti a kétesélyes szerintem. Oda ezt a matekot egy kicsit alacsonynak találom (bár sokan elrontották). Körösy-be annó egyik ismerősöm ennél sokkal rosszabbal is felvették és Deákba Tömörkénybe pedig hasonló pontszámmal kerültek be mint most neked van (persze még vannak szóbelik úgy hogy semmit nem lehet biztosra mondani). A Ságváriról nem tudok nyilatkozni. Az én véleményem szerint a Radnóti a kétséges bár ott még lesz szóbeli meg ugye másoknak sem biztos hogy jól sikerült.
2018. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

A radnótit azt tudom,hogy esélytelen leginkább a tömörkényre meg a deákra voltam kíváncsi!

Mégegyszer köszönöm a választ!

2018. jan. 21. 12:08
 3/8 anonim válasza:
64%
Radnótiba biztos nem vesznek fel 26 pontos matekkal! Osztálytársam is a Radnótiba készül és ő neki a magyar 45-50 a matekot meg 49-50 pontosokra szokta írni! A Radnótiba nagyon sok az elvárás, meg ha véletlen felvesznek, akkor is ha nem bírod eltanácsolnak! Nekem volt már egy ismerősöm, akit felvettek, de sajnos nem bírta és eltanácsolták! A Ságváriról nem tudok olyan sok dolgot. Csak annyit, hogy oda is kicsit nehezebb a bejutás. De éppen lehet, hogy a BFK-ra felvesznek! Deákba szerintem felvesznek! A Deák általánost én is megjelöltem, nekem még egy kicsit rosszabb lesz a matekom, mint a tiéd, pedig ,ás 1,5 éve tanultam rá matektanárral! Tömörkény általánost is megjelöltem, oda ilyen pontokkal szerintem simán felvesznek! Kőrösyben én csak a közgazdaságot jelöltem meg, nem tudom, hogy felvesznek-e! Eötvösben ugye van szóbeli elbeszélgetés, de oda simán felvesznek! Az egy eléggé könnyű suli! A Deákba meg a Tömörkénybe szerintem azonnal felvesznek! Én a Radnótin nagyon elgondolkoznék, meg a Ságvárin is! Majd később úgy is lehet változtatni a sorrenden! Én 1.-nek raknám a Deák fiz-kémiát, 2.-nak a ságvári BFK-t, 3.-nak kőrösy közgazdaság, 4.-nek a Deák általánost, 5.-nek a Tömörkény általánost! 6.-nak az Eötvös általánost! Én így raknám sorrendbe, mert ha esetleg felvennének majd a Ságváriba akkor lehet, hogy nem oda akrnal menni legjobban! Ezért raknám a 2. helyre! Ha ki lesz javítva a felvételi meg minden szóbeli vizsga megtörtént, akkor összegződnek mindenkinél a pontok és lehet, majd a sorrenden változtatni, mert lehet, hogy a Ságváriba nem vesznek, akkor rakod pl. előrébb a Deákot vagy a Kőrösyt! Ez az én véleményem! Örülök, ha segíthettem!
2018. jan. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen az ilyen tanácsok segítenek.

Elfogadom a te válaszodat és köszönöm,de a sorrenden szerintem nem változtatok.Tudom hogy a radnóti esélytelen,de én mindenképp bemegyek szóbelizni.Az is csak fejleszt.

2018. jan. 22. 16:05
 5/8 A kérdező kommentje:

Ja és annyit elfelejtettem mondani hogy alig vagyok két három tantárgyból négyes a többi ötös.

Elég sokat tanulok...

Minden nap leülök és csinálom.

De a logikám így se jó.

2018. jan. 22. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók úgy érzem kiölték belőled a reményt, pedig semmi nincs veszve. Vettek már fel hozzánk, a Radnótiba rosszabbul sikerült központi eredménnyel rendelkezőket is. Ne add fel, a szóbelin nagyon sok múlik. Nekem összesen 65 pontom volt pár éve, mégis felvettek. Ha vágod a kémiát, mosolyogsz majd és nem görcsölsz rá, szinte biztos, hogy bent vagy. Egyébként pedig a többi suliba is biztos a bejutásod. Gratulálok!:)
2018. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az utolsó válaszolónak adok igazat. Nagyon sok évfolyamtársam írt 60 valahány pontos felvételit (2 felvételi együttvéve). Olyan is volt,akit 24 pontos matek felvételivel vettek fel matekra,szóval tényleg nem kell izgulni. Egyébként a Radnótiból csak akkor tanácsolnak el,ha év végén buksz valamiből.

A Ságváriról sajnos nem tudok sok mindent,de az is kb. olyan kaliberű mint a Radnóti. A Tömörkény/Deák/Kőrösibe szerintem simán felvesznek,mert ezeket a sulikat sokan tartaléknak jelölik meg. Ha jól emlékszem,egyik volt osztálytársam az 506. helyről került a Tömörkénybe.

2018. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok,a 24 pontos matek felvételizőt nem matekra,hanem kémiára vették fel. Bocsi :)
2018. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!