Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Károli Gáspár...

Balduin kérdése:

Mit gondoltok a Károli Gáspár Református Egyetemről?

Figyelt kérdés
A BTK- töri szak érdekelne leginkább, azért mennék oda mert van hadtörténet specializáció ami kb sehol sincs. De általában is érdekelne hogy milyen egyetem közösség és színvonal szempontjából.

2018. jan. 21. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most fejezem be az első félévemet ott. Kellemes környezet, a tanárokkal akikkel eddig találkoztam mind korrektek voltak, nem buktattak ok nélkul és nem is pofára osztályoztak, az anyagot is tisztességgel leadták. Összességében szeretem az egyetemet.Viszont szerintem nincs akkora közösségi élet, mint mondjuk az eltén. Értem ezt ugy, hogy nem rendez a hök hetente kétszer bulit vagy egyéb programot, más egyetemeken pedig azt vettem észre, hogy elég sok program van. Egyébként vannak károlis bulik, szerintem nagyjából havonta. A szaktársaimmal kijövök,jofejek az emberek. Ez az én megitélésem, ahány ember, annyi vélemény, szoval lehet hogy másfajta válasz is érkezik :) Sajnos a törirol nem tudok véleményt mondani.
2018. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2018. jan. 22. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Helló! Nagyon jó kis egyetem szerintem. :)

Én is első félévemmel végeztem.

Viszont a törin van 2 nagyon nehéz tárgy, ha Fehér Bence tanár úr tartja. Ha tényleg csak sima BA-ás leszel, akkor talán meg tudod csinálni őket elsőre. Simán előfordul a 90-95%os bukási arány nála. Nekem szerencsére meglettek. :)


A tanárok tényleg jófejek és segítenek - még Fehér is. ;)


A hadtöri Hidánnal van, aki állítólag nagyon "penge" órákat tart. 2. félévben valszeg nekem is lesz vele órám. :)


Szóval csak hajrá! :)

2018. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2018. jan. 28. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!