Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyszerre két egyetem? Pénzügy...

Egyszerre két egyetem? Pénzügy-számvitel és jog. Psz harmadév kezd. ősszel

Figyelt kérdés

Psz harmadév kezd.ősszel, jog első év ősszel levelezőn.

Mennyire húzós a vizsgaidőszak, és a szorgalmi időszak?



2018. jan. 24. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jobban járnál ha előbb befejeznéd a jelenlegi szakod. PSZ-n szerintem a 3. év a legnehezebb, de 7. szemeszterben a szakmai gyakorlat mellett elég volt megcsinálni a szakdogát meg kidolgozni az államvizsga tételeket, nem hiszem hogy az mellett 30 kreditnyi tárgyat meg tudnál csinálni jogon. Olyat ismerek aki PSZ mellett nemzetközi tanulmányok szakon tanult, de aztán csúszott, össze-vissza passzivált mindkét szakon, a végén később fejezte be a második diplomát így mintha simán egymás után csinálja.
2018. jan. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is max utána állj neki. Jog meg psz is önmagukban sem a legegyszerűbb szakok. Jogon nagyon sokat kell tanulni, levelező sem ajánlatos jogon tanuló ismerősök szerint, mert úgy nagyon nehéz aki azon volt inkább visszament nappalira
2018. jan. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
De miért nem végzed el előbb a psz-t és kezded el a jogot utána levelezőn?
2018. jan. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én jogon vagyok végzős....szerintem is fejezd be a pénzügy-számvitelt és utána kezdd el a jogot. A kettő együtt nagyon megterhelő lesz!
2018. jan. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!