Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki segitene nekem Neptunos...

Valaki segitene nekem Neptunos temaban?

Figyelt kérdés

Most kezdodik a 4. felevem, es ebben a felevben csak olyan targyaim lennenek amik a 2. felevben nem sikerultek.

Nincs meg targyfelvetel, nem tudom azert van e gubanc, de ramegyek a targyfelvetel fulre, es ha ranyomok hogy listazza ki ennek a felevnek a mintatantervet, nem minden targy jelenik meg amit anno fel tudtam venni. Pl nem jeleniti meg az angolt.

De ha arra nyomok, hogy a 2. felev mintatantervet listazza, ott ott van.

Ilyenkor van valami teendom? Egyaltalan ugyanugy kell felvenni masodjara is egy targyat mintha elsore vennem?

Illetve a vizsgakurzus az mire vonatkozik?

20/L



2018. jan. 25. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

A negyedik féléves mintatantervnél nem is lenne szabad megjelennie a második féléves tárgyaknak, hiszen azokat elvileg a mintatanterv szerint teljesíteni kellett volna, nekem az a furcsa, hogy egyáltalán van ott olyan tárgy, ami második féléves. Biztosan nem csak hasonló nevű, vagy esetleg választható tárgyak azok, amiket máskor is fel lehet venni?


Neked a második féléves mintatanterves tárgyakat kell újra felvenni. A vizsgakurzus egy olyan tárgyfelvétel, amikor csak vizsgáznod kell elmenni. Többnyire olyankor lehet felvenni, ha a tárgyból aláírást szereztél, de aztán megbuktál. Így nem kell bejárnod az órákra, csak vizsgáznod kell a végén. Nem mindig hirdetnek ilyet, és ha hirdetnek, akkor is kérdezz minden egyes esetben utána, hogy miket kell csinálnod pontosan. Évközi zh-kat megírni, ha esetleg vannak, jegyzőkönyvet, munkafüzetet, gyakorlatok elvégzéséről, akármiről kell-e valamit bemutatnod.

2018. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Targyfelvetelnel a mind a 4 felev targyai itt vannak es ajanlott felev szerint le vannak osztva.

De akkor hogy tudok egy targyat ujra felvenni?

2018. jan. 25. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fog indulni az adott tárgy ebben a félévben akkor fel tudod venni ha nem akkor nem. Amiből van aláírásod abból vizsgakurzust vehetsz fel, abból óra nincs csak vizsgázni mész majd, ez szinte mindig van.
2018. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2 olyan targy van ami nem jelenik meg, hogy fel lehet venni.

Egy harmadikbol csak vizsgakurzus van, pedig abbol nincs alairasom.

A tobbivel nincs kavaras, csak ez a 3 van elveszve az eterben.

2018. jan. 25. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel még nincs tárgyfelvétel, lehet, hogy még nem is írtak ki mindent. Azért én utánakérdeznék azoknak, amelyek még nincsenek kiírva.
2018. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!