Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 60 ponttal melyik iskolába...

60 ponttal melyik iskolába vesznek fel az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat gyakoroltam rá.

Amikor megtudtam, hogy 60 pont lent nagyon kiakadtam.

Elég sokat sírtam otthon.

A kérdéshez visszatérve melyik iskolába tudnék bekerülni?

Petrik Lajos SZKI Info tagozat nyelvi előkészítős és sima

Trefort Lajos SZKI kéttannyelvű info, sima info

Neumann János SZKI nyelvi előkészítős, sima info

Szent István Gimnázium

Szent László Gimnázium Info, emelt matek szak

Nagyon szeretem az informatikát és a matekot is, viszont a felvételit elrontottam.

Melyikre van még esély?

Az átlagom 4.8 (félévi)



2018. jan. 25. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 60 ponttal Szent Istvánt be se írd, egyik osztálytársam oda szeretne menni és 94(!!!!) pontot írt.Az emelt matekos szakokra 60 pont nagyon kevés, a nyelvesek is nagyon neccesek.
2018. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti Xántust nézd meg, Adyt, Vörösmartyt.Ezekbe bejutsz ilyen pontszámmal.
2018. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Most már nem tudok beírni iskolát..

Nem hiszem hogy annyira nehéz bejutni a SZKI-kba.

2018. jan. 25. 17:40
 4/15 anonim ***** válasza:
A Szent László és a Szent István esélytelen, a többibe jó esélyed van azok közül amit írtál.
2018. jan. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Írja, hogy az informatikét és a matekot szereti, erre a Vörösmartyt ajánlja neki valaki...😱

Ha infós gimit szeretnél van még a Leövey, Corvin, Sztheló, 60 ponttal ezeket lehet megpróbálni vagy a szakgimiket amiket írtál.

2018. jan. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Olyat lehet csinálni, hogy beszélünk az igazgatóval, hogy elrontottam a felvételit, de jó tanuló vagyok, ezért egy újabb "felvételit" megírok?

2018. jan. 26. 06:48
 7/15 anonim válasza:
Nekem haveromat 2016 ban felvették infora petrikbe hatvan ponttal,öcsémet ugyanebben az évben kevesebb ponttal a treffortba. Nem tudom idén milyen ponthatárok lesznek a petrikbe, de az igazgatóval szerintem nem nagyon tudod megbeszélni nálunk, mert jókora így is a túljelentkétés. Szerintem azért meglesz a Petrik :)
2018. jan. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Petriket próbáld meg
2018. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A Trefort az nem "Lajos", hanem Ágoston
2018. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A felvételit újra írni biztos hogy nem lehet. Ha nem vesznek fel akkor lehet fellebbezni és akkor lehet igazgatót győzködni. De tudod hány kitünő tanuló rontja el a központiját és ír 60 vagy akár 50 pontot? Szinte minden myolcadikos osztályban van ilyen.
2018. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!