Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 60 pontos központival milyen...

60 pontos központival milyen iskolákba lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Többre számítottam, sajnos sokat rontottam a figyelmetlenségem miatt. Viszont ha már így alakult kíváncsi vagyok szerintetek hova lenne esélyem bekerülni.

Gimnáziumok érdekelnek Budapesten.

Szent Margit gimnázium teljesen reménytelen szerintetek?:(



2018. jan. 28. 00:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld meg, nem veszíthetsz vele semmit. Én elég jó gimnáziumba jártam, azt hittem a 80 pontom kevés lesz, aztán később megtudtam, hogy az osztályom nagy része 60 pont körüli központit csinált.
2018. jan. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Szóval, ha jól értem akkor jóformán maradtak nekem a gyűjtő sulik? Klassz.
2018. jan. 28. 07:28
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi ,vanak ponthatár nélküli gimik is ,amugy már elöbb be kellet küldeni a jelentkezési lapot minthogy központi felvételit megírtad .
2018. jan. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De most tényleg ilyen rossz az a 60 pont? Én most értem, hogy ez nem egy fényes pontszám, de azért...Azért szeretnék jó iskolába kerülni. Milyenek azok a ponthatár nélküli sulik? Nem lehetnek jók, de javítsatok ki, ha tévedek.:(
2018. jan. 28. 08:03
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
Pontszám előtt nincs értelme beadni a lapot,hiszen aszerint döntöd el hová menj.Mi is a jövő héten adjuk be.A Szent Margitba simán be fognak hîvni 60 ponttal és sztem fel is vesznek.(Nem rossz a 60 pont.)Tavalyi 8.-os iskolatársak közül az 57 pontos is bekerült.
2018. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

Egyesek milyen hülyeségeket írnak. Szakgimnáziumokba mennek 40 ponttal, nálunk egy volt akit sehová sem vettek fel és gyűjtőbe ment,ő harmincakárhány pontot írt.

A 60 pont nem sok, de gyengébb, jó szóbelivel közepes gimnáziumokba elég. Szent Margitot is írd be, semmit sem veszítesz vele, ne add fel. Javaslom még a Petőfit, Kosztolányit, Szent-Györgyi Albertet, utolsónak a Szécshenyit. Ha egyházit szeretnél a Fasori Evangélikus Gimnáziumot.

Ne keseredj el semmiképp.

2018. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Petőfit maximum csak "menekülni" jelölném meg, ha egy mód van rá.
2018. jan. 28. 09:24
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

A Szent Margitba nem hiszem,hogy be fogsz kerülni 60 ponttal.

Mióta új igazgató van, nagyon sokat erősödött az iskola.

Ráadásul hittanból is van szóbeli.

2018. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Miért? Petőfibe jár volt osztálytárs nagyon szereti.

Sajnos az a helyzet, hogy 60 ponttal annyira nagyon válogatni nem lehet 😢

2018. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
37%
A 60 egyáltalán nem ennyire rossz, főleg, hogy idén nehéz volt. Jelölj meg nyugodtan kevésbé erős gimiket (sajnos tippet nem tudok adni, már rég voltam 8.-os).
2018. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!