Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Internetes tárgy felvétel...

Internetes tárgy felvétel előtt, hogy történtek az egyetemi tárgy felvételek?

Figyelt kérdés
Hogy oldották meg, hogy adott órára, csak adott mennyiségű ember járhat?
2018. jan. 28. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A mi egyetemunkon mindig baromi nagy verseny van, az emberek mar belepnek hajnalban a Neptunba, hogy fel tudjak venni a targyaikat normalis idopontban, jo tanarhoz. Gyorsasagi alapon megy. De szerintem videki egyetemeken nem ekkora a verseny, kerdezz ra a felsobb eveseknel
2018. jan. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező arra kíváncsi, milyen volt, mikor még nem volt Neptun...


Tudtommal be kellett menni a tanszékre az oktatóhoz, vagy a titkárságra, ahol aláírták neked (úgy, ahogy létezett fizikailag fogható index vagy leckekönyv is, mint a középsulikban az ellenőrző).

2018. jan. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Akkoriban úgy tudom, másabb volt a rendszer. Az egyik oktatónk mesélte, hogy csak 20-an jártak egy adott képzésre... Szóval nem taposták egymást annyira az emberek, többnyire tanulmányi alapon ment.



Amúgy kövezzetek meg, de bevezetném, hogy tanulmányi átlag szerint sávozottan lehessen felvenni a kurzusokat. 4,0-5,0 között nyílna meg először, utána 3,0-4,0 és így tovább. Úgy is általában az ilyen órára alig járó meg munkába/buliba szökő fogyatékosok nyúlják be a legjobb helyeket... Meg nekik a legrosszabb általában az átlaguk is. Meg legalább lenne valami ösztönző az ösztöndíjon kívül is.

2018. jan. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi nem olvastam el normalisan a kerdest 😅 (elso)
2018. jan. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

"Úgy is általában az ilyen órára alig járó meg munkába/buliba szökő fogyatékosok nyúlják be a legjobb helyeket..."


Gratulálok, hogy szerinted aki keményen dolgozik, az fogyatékos. Nem lennék büszke rá a helyedben, hogy láthatóan egy szalmaszálat nem tettél keresztbe soha. Még jó, hogy nem úgy van a rendszer, ami neked fekszik, meg a sok sötét magológépnek. Úgyis ráérsz egész nap, neked pont mindegy, melyik órára jutsz be, ellentétben másokkal.

2018. jan. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Takarodjon a búsba, ne foglalja a helyet. Menjen dolgozni. Hányok az ilyen szar emberektől, akik ellógják a fél napot, mert dollárjel van a szemeik helyén, aztán más vérét szívják a jegyzetért. Lehet dolgozni normálisan is, nem úgy, hogy valaki ellógja az óráit. Nagyon jól tették pl ELTE infón, hogy bevezették mindenhol a katalógust.
2018. jan. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kövezzetek meg, de én se járok minden órára, munka miatt..., de valamiből muszáj megélni.
2018. jan. 29. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!