Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tárgyfelvétel egyetemen hogy...

Tárgyfelvétel egyetemen hogy működik?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy NEPTUN-on keresztül, de most leszek első éves hallgató és arra lenék kíváncsi,hogy ezt mondjuk egy telefonon keresztül el lehet e intézni? Azt is hallottam,hogy nem nagyon, mert,hogy pillanatok alatt lezajlik az egész és, hogy telefonon keresztül nincs idő, mert,hogy teló valamivel lassabb...de most azért nem fogok venni egy laptopot...úgyhogy tudnátok valami tanácsot adni, illetve leírni hogy ez hogy is működik egyáltalán?

2016. aug. 25. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Telefonon nem, ha versenyszerű tárgyfelvételről beszélünk. Az pár pillanat alatt lezajlik, mert mindenki gyorsan akar helyet foglalni magának.
2016. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább sehogy:D

Viccet félretéve, én is most leszek elsőéves, hétfőn kezdődött a tárgyfelvétel, elvileg még 1 hétig tartana, gyakorlatilag szerintem már kedd reggel véget ért, minden hely tele.

Nálunk úgy nézett ki, hogy reggel 8.00-kor kezdődött (volna), ha beenged a neptun szerencsés vagy, ha nem, akkor valószínűleg iszonyú órarended lesz.

Érdemes már 1-2 órával hamarabb belépni és frissítgetni, de sajnos a kezdet előtt néhány perccel lefagyott ígyis kb mindenkinek.:D

Előtte használd az órarendtervezőt, nyomtasd ki (ez nagyon fontos, mert meghülyül a rendszer, és élesben eltűnnek belőle az órák!), én azt is megterveztem, hogy mit fogok felvenni elsőként, és jól is tettem, mert rögtön beteltek a helyek...

Aznap nem szabad felállni a gép elöl, nekem mázlim volt és elég jó órarendet raktam össze, de aki nem volt ilyen szerencsés, annak csak a fennmaradó helyek maradtak, hatalmas szünetekkel.

Összességében káosz az egész, jó terv kell, hatalmas szerencse, és több készülék amin van internet.

Nekem pl tableten működött csak, gépen be sem tudtam lépni, ha jól látod a telefon kijelzőjét, akkor nem lesz vészes az sem, bár valami nagyobb jó lenne, hogy tuti ne rossz helyre vegyél fel valamit, mert utána már nem igazán lesz lehetőség variálni.

Ja és előtte nézd meg a neptunt, hogy mi hol van, ne akkor kelljen ezzel szenvedni!:)

2016. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk ME , telóról is felvehetők az órák.. annyira sok választás nincs sok helyen csak 1 óra van kivéve talán a BTK-t.
2016. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 26. 20:50
 5/5 A kérdező kommentje:
és ha koliban van gépterem ott nem megoldható?
2016. aug. 27. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!