Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Milyen (lesz)...

Egyetemisták! Milyen (lesz) az órarendetek?

Figyelt kérdés

Akik már túljutottak a vizsgákon és a tárgyfelvételen: Milyennek érzed a most következő félév órarendjét?

Lazábbra, könnyebbre számítottál? Több szabadidőt reméltél? Vagy netán tán könnyebb, lazább napjaid lesznek az egyetemen, mint vártad? Lesznek szabad napjaid (persze a hétvégét kivéve)? :D



2018. jan. 29. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal nehezebb lesz, de talán pont ez lesz a jó benne.

Most nagyon könnyű félévem volt de pont emiatt mindent halasztottam, "ráér" stb. Így a végén majdnem kicsúsztam az időből.

Tárgyfelvétel jól sikerült, mindenhova a legjobb helyre.

Csütörtök-Péntek mindig szabad és sikerült 8-as kezdés minden nap, lyukasok nélkül. Így hamar is végzek.

2018. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát... :D Ne utáljatok nagyon, nekem most nagyon szellős lesz, mert ez az utolsó félévem.:)


Most úgy néztem, hogy 4 órám lesz hétfőn 8:30-14:45-ig, meg egy konzi valamikor szerda este. Mellette persze meló, szakdoga, edzések meg nyelvtanfolyam lesz, szóval annyira nem fogok unatkozni.:)


Az előző féléveim viszont olyanok voltak, hogy talán 1-1 nap kivételével, mikor délben végeztem, mindig reggeltől 4-5-ig benn ültem... :( Úgyhogy most kiélvezem a szabadságom.:))

2018. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nekem a hétfő húzós csak talán. Akkor 8-18ig bent csücsülök. Kedden 10-14ig, szerdán délelőtt és délután van 1-1 órám, csütörtökön és pénteken pedig szintén 1-1. Nem valami jó így, nagyon széthúzták és még kétséges hogy csütörtökön haza fogok-e tudni jönni..
2018. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan még nincs órarend, de az órák többségét évről-évre ugyanakkor tartják, szóval van elképzelésem. Ha igaz, hihetetlen mázlim lesz, mert úgy néz ki, se hétfőn, se pénteken nem lesz órám:) - Elég laza félév lesz:D
2018. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mázlisták, nekem még a héten vizsgaidőszak van, jövőhéten van csak reg.hét. 😂😂
2018. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam fokszon is meg néhány tárgyat előre megcsináltam úgyhogy nem sok minden maradt. Hétfő és péntek szabad, kedden, szerdán meg csütörtökön is 2×1,5 órát vagyok benn. Kedden nem a legjobb mert nem egymás után van a 2 óra, de már csak szakmai tárgyak vannak ezeknél meg csak 1-1 csoport indul mert nem vagyunk olyan sokan. Lesz 2 húzós tárgyam, 1 könnyű meg egy amiről nem tudok egyelőre semmit.
2018. jan. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik könnyű lesz, hétfőn és pénteken sem lesz órám. Viszont a kötelezőkből csak 23 kredit jön ki, szabadon választhatókat kellene felvennem, de semelyik sem tetszik:( Az őszi félévben meghirdettetek közül pedig három is érdekel, ráadásul ott a kötelezőtárgyakból is több lesz, kb, 40 kredit jönne ki, ha az összeset felvenném. Úgyhogy nem tudom, most mit csináljak. Vegyek fel olyat ami nem tetszik, hogy legyen ösztöndíj? Vagy inkább élvezzem ki a lazább félévet, a következő előreláthatólag úgyis nagyon nehéz lesz. Unatkozni mindenesetre nem fogok, el kezdtem nyelvet tanulni, úgyhogy max abba fogok nagyobb energiát fektetni.
2018. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lesznek szabad napjaim,de nem is vártam nagyon.:D

Minden nap reggel 8-tól előadások lesznek 10-ig,aztán 2 nap végig benn leszek este fél hatig,egyszer pedig négyig.Lesz egy napom,ahol délután kettőtől fél négyig lesz még órám,egy másik nap pedig este fél hétig benn leszek.

2018. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!