Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS egyetemre tárgyakat...

SOS egyetemre tárgyakat hogyan kell felvenni?

Figyelt kérdés

tehát kilistáztattam az óráimat,bepakoltam mindent az órarendtervezőbe amit szeretnék felvenni. és ez után?

jobb klikk és "felvétel", vagy mit csináljak?

pl. lehet olyat is ugye hogy kilistáztatom a tárgyakat, és miután kiválasztottam az órát nem az "órarendtervezőbe", hanem a "mentés" menüpontra kattintok. köszönöm!



2018. jan. 29. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az órarendtervezőbe való behelyezés csak arra jó, hogy lásd egyben az órarendben, hogy néznek ki ezek az órák, melyik mikor van, vannak-e ütközések stb.

De ez önmagában még nem tárgyfelvétel.

Ha nem rakod be az órarendtervezőbe, hanem a mentésre mész kiválasztás után, akkor felveszi a tárgyat. De ha beraktad az órarendtervezőbe, akkor is meg tudod ezt tenni, mint az órarend nézetből, mind a tárgyfelvételből el lehet érni ezt. Szóval úgy van, ahogy gondolod, ne félj rákattintani néhány opcióra, mert azokkal tudod felvenni a tárgyakat.

2018. jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,csak nem tudtam mert eddig automatán lettek minta szerint felvéve az óráim.. sok szerencsét ehhez a fostartály neptunhoz!:)
2018. jan. 29. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 év alatt már kiismertem, mint a tenyeremet :) Már nem tud meglepetést okozni sajnos. Neked is hajrá!
2018. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!