Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyem van a Berzsenyi...

Mennyi esélyem van a Berzsenyi Dániel Gimnázium humán tagozatára? És milyen a tagozat, színvonalas a tanítás humán tantárgyakból?

Figyelt kérdés

A központim 81 pontos lett, a hozott pontjaim maximumon és igyekszem nagyon tanulni a szóbelire.

Azon is gondolkoztam, ha esetleg elég biztos a bejutásom, hogy a többi iskolába nem megyek el szóbelire, mivel ezt a gimnáziumot jelöltem meg elsőként.



2018. jan. 29. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem be fogsz kerülni, de menj el szóbelizni, értelmetlen bebiztosítatlanul hagynod magadat, és csak veszíthetsz vele.


Az oktatás jó, szerintem ha bekerülsz, tetszeni fog. :)

2018. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Szia

Én most vagyok 9-es a humán tagozaton.

Sztem ennyi ponttal feleslegesen aggódsz, de azért a szóbelin is hasíts:)

Nagyon színvonalas a tanítás, a reál tantárgyakat sem hanyagolják el, nagyon szurkolok h bekerülj:)

2018. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

81 pont nagyon jó, gratulálok! Engem anno 74 + 49 ponttal hívtak be, a szóbelim 49 pontos lett és 20.-25. (?) lettem a rangsoron.

A tagozat nagyon jó, de persze valamennyi szerencse is kell ahhoz, hogy jó tanárt kapj (összességében amúgy azok vannak, de van 1-2 akivel meglehet szívni), a törit nagyon imádom az irodalmat is korrektül tanítják bár néha nekem az már túl részletes (ez tanárfüggő), illetve ha idejössz latint is fogsz tanulni ami eleinte nem tűnik olyan hú de jónak, de hidd el nagyon megéri, főleg ha Mezeit vagy Rajhonát kapod!

Elég jó esélyed van de azért semmi nem biztos, szóval szerintem legalább 1 másik szóbelire menj el, legfeljebb lesz egy kis rutinod, meg tapasztalatod, hogy milyen az.

Sok sikert, drukkolok!:)

2018. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felvettek?
2018. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!