Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem így a Leöveybe?

Van esélyem így a Leöveybe?

Figyelt kérdés

51 pontot írtam,és 44 a vitt pontom.

(4,6os átlagom van)

Van esély így a média szakra?


2018. jan. 29. 20:09
 1/4 anonim válasza:
Necces... Emlékeim szerint 2017-ben és 2016-ban min. 100 pont (írásbeli+hozott pontok) kellett ahhoz, hogy behívják a jelentkezőket szóbelire. De 2015, 2014 és 2013 években már 95 ponttól is behívtak. A szóbelin pedig 25 pontot lehet szerezni. A sikeres felvételhez szükséges összpontszámok pedig 118-125 pont között mozogtak az elmúlt években. Egyébként az iskola honlapján a felvételi fül alatt megtalálod ezeket az infokat, táblázatba szedve. Sok sikert!
2018. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az 1. válaszoló vagyok. Kicsit helyesbítek: necces, de nem lehetetlen. A felvételi ponthatárokat újra megnéztem: 100-123 pontig változtak az elmúlt években. A szóbeli behívás pedig 93-100 pont között változott.Sok múlik azon, hogy a "vetélytársaid" milyen pontokat visznek...
2018. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, húzós nagyon, de nem lehetetlen. Nagy szerencse kell hozzá, szóval szerintem mindenképp jelölj meg egy gyengébb sulit is a biztonság kedvéért.
2018. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy tavalytól már csak 10 fővel indul a média tagozat, ezért kerültek feljebb a ponthatárok :(
2018. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!