Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi egyetem, kollégium?

Pécsi egyetem, kollégium?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ősszel a PTE-BTK anglisztika szakán szeretnék kezdeni. Budapesti vagyok, így majd kollégiumban fogok ugye lakni. Azt szeretném ha bárki ott egyetemista, vagy az egyetem egyik kollégiumába jár, az írja le a tapasztalatait, akár tanárokkal kapcsolatban is. Előre is köszönöm szépen. Ha úgy van beszélgethetünk is, van pár kérdésem.

2018. jan. 29. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a Szalay Kollégiumban voltam külsősként, amikor kutatni mentem a szakdolgozatomhoz a könyvtárba. A felszereltségét és az ügyintézést tekintve nagyon rendben volt:) Közel van a BTK-hoz.

(De én a tavaszi szünetben voltam, úgyhogy csendes volt, nem sok diák volt épp benn)

2018. jan. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia, én is ott vagyok anglisztika szakon. A jakabhegyi kollégiumban laktam idén és jövőre is ott szandekozom, MO top 5 kolesza közé tartozik, ráadásul olcsó is. A tanárokról eléggé vegyesek a tapasztalataim, ha szeretnél részletesebben beszélgetni, írj privátot :)
2018. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Régi kérdés, de szinte ugyenez a helyzet velem is és emiatt nézelődök most a neten. Budapesti vagyok és szeptembertől úgy néz ki Pécsre megyek anglisztikára és nem sokat tudok a kolikról. Egyedül a Boszorkányt ismerem, de barátnőm szerint) ő már 2 félévet végzett a btk-n) oda inkább szociális helyzet miatt kicsit hátrányban lévők kerülnek elsősorban jobb szobákba. A többi koliról mi a tapasztalat? Esetleg a szakról valakinek van infója, tanárok, nehézség, szabadidő mennyiség, stb. szempontjából? Valaki még esetleg jelentkezik oda? Nagyon érdekelne :)
2018. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!