Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem Ekészségügyi...

Debreceni Egyetem Ekészségügyi Kar Melyik koliba érdemes menni, milyenek a körülmények?

Figyelt kérdés

Idén felvételizek a karra és szeretném tudni, hogy hova érdemes menni, mit érdemes csinálni és milyenek a körülmények (tanárok, tantárgyak, tantermek, stb). Mindent és bármit szívesen elolvasok ezzel kapcsolatban.

Mentőtiszti szakra szeretnék menni, ezzel kapcsolatban is bármit írhattok :)


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2018. jan. 15. 22:53
 1/8 A kérdező kommentje:
*Egészségügyi
2018. jan. 15. 22:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy a Nyíregyházi Egyetem, Sandra kolijában is vannak az egészségügyi karról. Az a koli szép, igényes. Az hogy más koli is van-e ahova beosztják őket, azt nem tudom.
2018. jan. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Eredetileg van az egyetemnek saját kolija, de nem ajánlom, eléggé lepukkant. ez 12 ezer forint körül van

Van a Campus koli, itt külsősként lehetsz, ketten vagytok egy szobában, két szobánként fürdő, kábeltv, hűtő, légkondi, ez 20 ezer a külsősöknek. A Szandra koli az olyan kb mint egy albérlet, saját konyhával és fürdővel, itt ketten-hárman vagytok egy szobában, ez 25 ezer.

2018. jan. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem csak otthon, vizsgaidőszakban szeretnél tanulni, hanem tényleg komolyan év közben is (ami mondjuk nem árt), akkor a Campus Kolit, vagy a Sandra Hotelt ajánlom. A suli saját kolijában szinte állandóan buli van, éjjel fél 3-kor még megy az ordítozás, hogy se rendesen aludni, se tanulni, se semmit nem lehet csinálni. A Campus nagyon szép tiszta koli és securitysek figyelnek a rendre, hogy este 10 után már ne legyen túl nagy zaj. Nem derül ki a felhasználónevedből meg a kérdésedből, hogy fiú vagy-e vagy lány, de lányoknak még esetleg van a Szent Zsófia Kollégium is, viszont az görög katolikus, úgyhogy oda a bejutáshoz plébánosi ajánlás kell meg felvételi elbeszélgetés van és nem tudom pontosan hányszor, de úgy tudom fél évente egy kolis misére el kell menni.
2018. jan. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát utolsó, picit megcáfolnálak, itt a campusban valamelyik éjszaka fél 2kor üvöltették a zenét. Nesze neked vizsgaidőszak.
2018. jan. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!😊

Egyébként tegnap voltam a kari nyíltnapon és egy ismerősöm bevitt a Campus Koliba, lecsekkoltam minden számomra fontos szempontból, és úgy néz ki az lesz a nyerő.

Tudomásom szerint van egy zajosabb/bulisabb rész és egy kihaltabb/csendes rész. Meglátjuk melyik jön be jobban. 😁

Egyébként lány vagyok, de a vallási koli alapból offos lett volna több okból is.

2018. jan. 27. 01:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a csendesebb részben vagyok és az nekem nagyon bejött :) Mondjuk volt egy srác, aki bömböltette sokszor délután a zenét, de egyszer feljött a securitys szólni neki és abbahagyta.

Ha esetleg a karról is lenne még valami kérdésed, írjál nyugodtan privátban. Én ugyan nem mentőtiszt szakos vagyok, de az egyik barátnőm igen, így sokat tudok róla. :)

2018. jan. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem te döntöd el hogy a zajosabb vagy bulisabb kerülsz, külsősöket egy épületbe raknak.
2018. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!