Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az amúgy nem nagy köcsögség,...

Az amúgy nem nagy köcsögség, hogy én mindenkinek küldök jegyezetet, lefényképezett dolgozatpt, bescannelt füzetet, de más meg semmit?

Figyelt kérdés

Volt olyan, hogy le tudták fényképezni a dogát, de nem adták oda, mert nem voltam ott...

Ja előtte meg én elküldtem nekik mindent.

Meg full rossz emberekben bíztam meg.


2018. jan. 30. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De, de miért adod oda?
2018. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is van ilyen...

Bár én ilyen téren mindenkinek 1 esélyt adok.


Ha rájövök utólag, hogy valaki nem küldött el valamit nekem pedig a birtokában volt és tényleg segített volna, akkor onnantól én sem segítek. :D

2018. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Olyan volt, hogy addig tényleg mindenkinek elküldtem mindent, de egyszer elfelejtettem, hogy tavalyról a tableton is volt anyag, akkor besértődtek. Pedig volt egyéb gondom, utólag találtam meg magamnak is.

Meg ez, hogybtényleg legalább 20 lefényképezett dolgozatot elküldtem, bolt akinek egy egész füzetet fotóztam be. Utána bosszúból nem küldik el a dolgozatot, mert nem mentem el első vizsgára...

Csak szarul esik, hogy válogatás nélkül mindenkinek segítettem. Sokan meg is háláták, az igaz. Csak ha az egyik rájön, hogy megvan, akkor jön a nyakamra a másik.

Azért szerettem a gimit, mert ott nem voltam ráutalva így senkire, itt meg elvagy veszve, ha nem kapsz anyagot. Ezért hittem, hogy majd kölcsönösen nekem isnsegítenek.

2018. jan. 30. 13:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és volt olyan, hogy este írtam valakinek, hogy megvan-e a mintadolgozat stb. Aztán másnap 8-kor ott villogott vele. A nagy marha énem utána még rengeteget segített neki.
2018. jan. 30. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen élősködők sajnos mindenhol vannak, szigoríts be. Csak annak adj bármit is, akiről tudod, hogy nem veszi magától értetődőnek, hogy neki minden helyzetben segít valaki. Aki kapni akar, adjon is.
2018. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, az egyik legjobb "barátnőm". Nekem semmit nem küdött el, ő meg mindig megtalál.
2018. jan. 30. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!