Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek ha tul szeles az...

Mit tegyek ha tul szeles az erdeklodesi köröm és igy nem tudom minek tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Most 11. Osztalyba jarok gimibe és nézegettem szakokat egyetemeken de a biologiatanartol a mernokinformatikus kent is el birnam kepzelni magam

Igy eleg nehez eldontent a kerdest :D



2018. jan. 30. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A kettő közül inkább a mérnök informatikust javaslom.
2018. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagy egyedül, a legtöbb legalább közepes képességű ember rengeteg mindenre alkalmas. Egyébként is most az élethosszig tartó tanulás a szlogen és nem ritka, hogy az ember 2-3 vagy több szakmát is folytat egymás után (vagy mellett) az életében.
2018. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Válassz olyan szakot, amivel később sok irányba el lehet indulni.

Pl: Vegyészmérnök,élelmiszermérnök,biomérnök.

(Mielőtt jönnének az infós/gépész/villamos trióval, azokkal nehezen lehet későbbiekben mondjuk bioszos vagy kémiás irányba elmenni.Ellenben vegyész/élelmiszermérnökiről majdnem minden terület nyitva marad, akármennyire is hihetetlen.)

2018. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Élelmiszermérnökként azt javaslom, hogy ezt ne.
2018. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)

Csak az a problemam hogy nem csak mernoki iranyon gondolkodom

Gazdasagi valamilyen tanari vagy info vagy mernoki irany sőt régész is megfordult a fejemben

Tudom meg van 1 evem kb donteni de kenytelen leszek valami olyanra menni tanyleg ahonnan sok iranyba el lehet menni

2018. jan. 31. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!