Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karinthyről és Szernt László...

Fruzsi04 kérdése:

Karinthyről és Szernt László G. ről kérdeznék. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A következő tagozatokról érdeklődnék:

Karinthy:angol kéttan és emelt angol

Szent László: olasz kéttan természettudomány angol v média(ebből a kettőből nem tudok választani melyiket jeloljem be)

Felvételim: 66 pont

27 matek 39 magyar

7 éven át kitűnő voltam.

Idén 4 tantárgyból záródtam 4esre: matek töri kémia fizika

A többiből ötös lettem.

Hova lenne esélyem bekerülni?

Karinthyba van esélyem?

Olasz kéttanra?



2018. jan. 31. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szent Lacit tudnám ajánlani. A Karinthyba sztem több kell. De azt is megpróbálhatod! Nincs veszteni valód!
2018. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szebt Lászlóba is több kell.
2018. febr. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Károlyi spanyol kéttanra vagy Kölcsey francia kéttanra van esélyed, válassz azok közül. Vagy Xántus angol vagy olasz kéttan, de az fizetős, bár nem vészes.
2018. febr. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Babuska1 válasza:

Kedves Kérdező!

Lányom tavaly 80 pontot írt,és 50 pontot vitt,igy került be a Karinthyba.Én úgy érzem mivel az idei felvételi sokkal könnyebb volt,ezért ez a pontszám kevés lesz,de megjelölni meg lehet ezt a gimit.Ezzel nincs vesztenivalód.

2018. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Károlyiról tudtok îrni valamit?Ismeritek?
2018. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!