Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » TÁG-osok tudom hogy ez nagyon...

TÁG-osok tudom hogy ez nagyon kevés pont de 64 pontos írásbelivel és 42 hozott ponttal ha 100%-os lesz a szóbelim még van esélyem bejutni TÁG NYEK emelt angolra?

Figyelt kérdés

2018. jan. 31. 17:08
 1/5 anonim válasza:
Az a baj, h arra a szakra eleg sokan jelentkeznek es hat akadnak majd jobbak is nyilvan.. de meg semmi sincs veszve remeljuk a legjobbakat! (Btw en is abba a suli keszulok majd menni) 14/F
2018. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Neked is nagyon sok sikert a szóbelire.
2018. febr. 1. 19:07
 3/5 PioDVD ***** válasza:

Nem szívesen írom, de szerintem nem sok. Tavaly 165 pont volt az utolsó felvett. Tényleg 100 %-os szóbelinél is még 10 pontra vagy ettől. Nem sok esélyt látok, hogy ekkorát essen a határ. 126(127) és 131 pontról szóbelizőket biztosan tudok arra a szakra.


Ugyanakkor semmi veszítenivalód vagy hátrányod nem származik abból, ha beírod, úgyhogy hajrá, csináld meg a szóbelit 100 %-ra, aztán lesz ami lesz. Ha valamiért mégis elég lenne a pontod, Te meg nem írtad be, akkor ütne meg a guta.

2018. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom én se sok esélyt látok rá csak azért kérdértem mert elvileg most sokkal rosszabb lett az átlag mint tavaly.
2018. febr. 1. 23:12
 5/5 PioDVD ***** válasza:

Nekem 2 pont körül rémlik, de sok helyen ennyivel JOBB lett idén. A matek hiába volt nehezebb (bár ez sem egyértelmű), a magyar nevetséges volt.


Ettől függetlenül írd be! Anélkül esélyed sincs.

2018. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!