Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy 56 pontos központival és...

Egy 56 pontos központival és kb 4,3-as átlaggal van esélyem bejutni a budapesti Ady Endre gimnáziumba?

Figyelt kérdés

2018. jan. 31. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen! Meg kell próbálni mindenképp!
2018. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy mennyire számít az, hogy egy relatív erős iskolában szereztem ilyen átlagot?
2018. jan. 31. 17:45
 3/11 anonim ***** válasza:
sajna az nem számít!
2018. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. jan. 31. 18:28
 5/11 anonim válasza:
Engem sajnos nem vettek fel így... Én 55 pontosat írtam és az átlagom is ilyen volt. Talán egy kicsivel jobb. De nekem nem sikerült. Persze ez két éve volt. De reméljük a legjobbakat. Mert én bánom, hogy nem ott vagyok. 😄
2018. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hasonló pontokkal és kicsit jobb átlaggal próbáltuk meg mi tavaly az Ady-t, de sajnos nekünk sem sikerült. Ettől függetlenül azt mondom, hogy sorrendben oda tedd a jelentkezéskor az Ady-t, ahányadik helyen valójában szeretnél oda bejutni, hiszen nem lehet tudni azt, hogy idén milyen pontszámmal, hány gyerek jelentkezik és hányadik helyen jelölték meg a sulit/tagozatot :o) Sok sikert!
2018. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ti is az általános képzéssel próbálkoztatok?
2018. febr. 1. 20:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazából egy tagozatra lehetett jelentkezni, egy osztály indult és ha felvettek akkor lehetett volna jelezni h melyik tagozatot valasztod.
2018. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Úhhh ezt benéztem. NEM JO VALASZT ADTAM az előbb...en vagyok az előző válaszoló is...Bocsi!

Mi a töri tagozatra jelentkeztünk első sorban, majd másod sorban az általánosra. Sajna töri tagozatra nagyon keves gyereket vettek fel tavaly is...

2018. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

En az Adyba jártam 55 pontal vettek fel szintén általános képzésre mondjuk én 6 osztalyosba jártam oda. De imádtam én nagyon örültem hogy oda vettek fel :).

Remélem bejutsz oda ahova szeretnél.

2018. febr. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!