Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehezebb szak mellett könnyebb...

Nehezebb szak mellett könnyebb szak levelezőn megoldható?

Figyelt kérdés

Konkrétan gyógyszerészeti mellett gazdasági szakról van szó. Utóbbin 2. éves vagyok, azonban a szak nem áll hozzám közel és dolgozni sem szeretnék ezen a területen. Eldöntöttem, hogy gytk-ra jelentkezek, ősszel emelteztem bioszból, most tavasszal kémiából fogok.

A felvételit azonban még fontolgatom, mert nem tudom, hogy megérné-e még 1 évet várni, míg itt végzek.

Ha az idén bekerülnék, a mostani szakomat levelezőn fejezném be. Ugyanakkor tudom, hogy a gyógyszerészeti az pont olyan szak, ami mellett nincs sok szabadideje az embernek, így elbizonytalanodtam.


Valakinek van hasonló tapasztalata?

A mostani szakomból már csak 1 évem van.


2018. febr. 1. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Bár nekem tapasztalatom nincsen, de én mindenképp várnék egy évet.
2018. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Valamivel megindokolnád, hogy miért?


Én személyes véleményem szerint legfőképpen azért nem akarok várni, mert ugye az a képzés 5 éves és jelen állás szerint leghamarabb 26 évesen végeznék. Ha még várok, akkor még később...

2018. febr. 1. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Én most egy nehezebb szakra járok (állatorvosi). És egész egyszerűen elképzelhetetlennek tartanám, hogy emellett egy másik szakkal foglalkozzak. Van hogy szakon belül az egyik tárgyat hanyagolni kell egy másik miatt. Remgeteg a gyakorlat (rz nem tudom, hogy a gyógyszerészetin hogy van) és mindre készülni kell. Hétvégén az épp aktualis zh-ra. Jó nyílván nem 0-24 tanulás, de nekem emellett nem lenne energiám másra koncentrálni. Vizsgaidőszakról inkább nem is beszélek.
2018. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!