Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 72 ponttal behívnak szóbelizni...

72 ponttal behívnak szóbelizni a Szigetszentmiklósi Battyhány Kázmér Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

A magyar 49 pontos lett, a matek pedig csak 23-ra sikerült. Aki válaszol, az légyszi nézze meg, hogy szerinte mennyire volt nehéz az idei feladatlap, mert oké, hogy xy-t egy előző évben kevesebb/több ponttal hívták be, de nyilván minden évben egy picit eltérő nehézségű. Én egyébként mindenkitől azt halllottam, hogy a magyar könnyű, a matek nehéz volt idén.


(A 4+1 évfolyamosba szeretnék menni, nem a 8 osztályosba :) )



#iskola #felvételi #Szigetszentmiklós #felvételi pontszám #Batthyány Kázmér #Felvételi 2018 #SZBKG #Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
2018. febr. 1. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En most irtam es nehez volt szerintem is!

Amugy miklosi vagyok,es igen behivnak szobelizni biztosan.

55 pont lett ott az atlag azokag hivjak be akik az atlagnal tobbet irtak:)

2018. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kezdek kicsit megnyugodni. :) Sok sikert!
2018. febr. 1. 17:03
 3/4 anonim válasza:
Szia! En vsutortokon voltam bent szobelizni!Neked hogy ment?
2018. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj, fogalmam sincs, de jobb lett, mint amire számítottam. :D Bejöttem, leültettek, és adták a feldatatot. Én meg borzasztó szerencsétlen voltam... Ugye húzni kellett egy szöveget, aztán onnan egy mondatot elemeznem kellett, és a vicc az, hogy egyedül ezt rontottam el nagyon. Nem is lenne annyira kínos, ha előtte a vizsgázatók nem nézegették volna olyan boldogan a nyelvtan versenyek országos eredményeit, erre egy egyszerű mondatra azt hittem, hogy összetett. :/ Hangosolvasás ment, de volt benne egy olyan görög név, ami akárhanyadszorra is szerepelt a szövegben, csak hebegve-habogva olvastam ki, plusz kicsit remegett a hangom, de gondolom ez ilyenkor természetes. Szövegértésnél egyet nem tudtam, illetve a garázdálkodásra sem tudtam szinonimát. Tételeknél németesként a Meine Familie-t (A családom) húztam, könnyen felmondtam, és a kérdésekre is tudtam válaszolni, bár az elsőnél kétszer is visszakérdeztem. :D A bemutatkozásom alapján úgy érzem, hogy szimpatikus vagyok nekik, az okleveleknek nagyon örültek.


Neked hogy ment? (meg mindenki máshoz is szól a kérdés, aki látta, mert kíváncsi vagyok. :))

2018. márc. 7. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!