Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyenek ezekben az iskolákban...

Fruzsi04 kérdése:

Milyenek ezekben az iskolákban, tagozatokon a szóbelik? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Karinthy:

-angol NYEK

-emelt angol

Leövey:

-angol NYEK

-kémia-biosz

Kossuth:

-emelt angol

-Angol NYEK

-Spanyol NYEK

Szent László:

-kémia biosz

-emelt angol

Nagy László:

-angol NYEK(haladó)

-angol NYEK(kezdő)

Tudom,hogy nem biztos hogy mindenhova behívnak, de szeretnék felkészülni.:)

Bármi a hasznomra lehet,pl hogyan öltözködjek, milyen nehéz, mikről kérdeznek, példafeladatok,bármi!:).Előre is köszönöm a válaszokat!;*



2018. febr. 1. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Karinthy angol NYEKbe magyarnál verselzés+kapsz egy témát arról kell beszélned.Mateknál 6 vagy 8 feladat van,számolós,igaz-hamisos stb...én is ide készülök csak németre.

Kossuth a NYEK osztályokba magyarnál felolvasol egy szöveget és ahhoz vannak feladatok(vázlat,mondat elemzés..)matekban szintén pár logikai feladat.

Ide is szintén készülök csak német kéttanra:)

Amúgy a Kossuth honlapjám van fent minta szóbeli feladatlap

2018. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi*vers elemzés
2018. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hasznos volt🤗.
2018. febr. 1. 23:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Karinthy kőkemény. Két külön terembe matek és magyar, egymás után. Matekból feladatok, kidolgozod, elmondod nekik. Semmi más nem érdekli őket. Magyaron kortárs vers elemzése, tehát tuti nem ismered előre. Még ezen kívül egy témát kell húzni amiről beszélni kell, mi a vékeményed.
2018. febr. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kukucsa ***** válasza:

szia!

A Szent Lászlóban az angol angol nyelven folyik olyan mint egy szóbeli nyelvvizsga.

De a honlapon fenn van minden követelmény. Sok sikert! :)

2018. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2018. febr. 4. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:

A Leöveyben én kémiáztam:)

Húznom kellett egy tételt, volt kb 25-30 percem kidolgozni, elmondtam és kész. Ezután következett pár kérdés magamról, miért szeretnék ide járni, mik a hobbijaim stb. Nem volt nehéz egyáltalán. A biosz menete (előttem sokan voltak belőle) kb ugyanez. Leöveys vagyok és tapasztalatból tudom, hogy nagyon normális, kedves, segítőkész tanárokat raknak be a bizottságba.

Angolból asszem csak általános témák vannak (family, school, myself stb) meg még talán valami egyszerűbb nyelvtani teszt, de ebben nem vagyok biztos.

2018. febr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!