Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sportkommunikátor szakra...

Sportkommunikátor szakra szeretnék menni, de anyum tiltakozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

már bejelöltem a szakokat, csak sorrendmódosítással tudok változtatni. megjelöltem a jogi asszisztenst, külgazdasági üzletkötőt is. ha muszáj lenne mást választani a külgazdasági tetszene, persze h a jogi felé hajlik anyum.

nyilván ez a diploma/oklevél nem áll meg önmagában, ezt én is tudom, majd egy BA-ra is szeretnék menni később közigazgatásra v ehhez hasonló szakra. de a sport nagyon érdekel, legfőképpen a vízilabda és hiszek abban h nem történik semmi hiába, ugyanis pár éve szerettem bele a sportba, egy esős délután, mikor nem volt jobb a tvben, meccset néztem.

ha csak szenvedek egy másik szakon annak nincs értelme. én szeretnék DÖNTENI, AZ ÉN ÉLETEM. de azt mondja anyum h hülyeséget nem finanszíroz, nem lát benne pénzt (kaja, albérlet stbstb)

Mit tegyek? döntsön ő helyettem????


2010. jún. 6. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

ne hagyd magad menyj az álmaid után

de sajnos anyudnak igaza van:S

2010. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hiába ez az álmod, ezek a szakok jelenleg életképtelenek. Jogon végzetekkel Dunát lehet rekeszteni, nem lehet gyakorlatilag elhelyezkedni vele vagy ha mégis, akkor véghezetsz éhbérért valami kulimunkát. SPortkommentátor, ugyan ott is évente hány ember végez már, szerinted hiányszakma? A 3.ról nem tudok nyilatkozni, de sokkal az se lehet jobb.
2010. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos, a jogi asszisztenssel és sportkommunikátorral 99%, hogy nem fogsz tudni elhelyezkedni, a külgazdasági üzletkötő képzésről pedig életemben nem hallottam, de szerintem ott sem rózsásabb a helyzet...
2010. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!