Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a különbség a sportkommunik...

Mi a különbség a sportkommunikátor és a sportszervező szakok között?

Figyelt kérdés
-én mondjuk a pécsit néztem-
2011. márc. 14. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

A sportkommunikáció Pécsen a FEEK egyik szakja. Mint tudjuk azok a képzések, amik magukba foglalják a kommunikáció szót alapból eléggé büfészagúak. A FEEK-ről pedig kb. annyit kell tudni, hogy azok, mennek oda, akik a gimnáziumban az évfolyam legalját képviselték (2-3-as tanulók). Egy csomó teljesen haszontalan szakma gyűjtőhelye. Én körülbelül egy hónapig laktam a FEEK épületével egybeépített kollégiumban a FEEK-esek között (csak ott kaptam kolit), az általános mentalitás a következő volt: Tanulás nulla, még tankönyveik és normális jegyzeteik sem voltak, bulizás minden nap hajnalig, egyetemre bemenni csak végső esetben mennek. A legszomorúbb viszont az, hogy ezek nem buknak meg a vizsgákon.... Egy hónap után kénytelen voltam elköltözni, mert nem tudtam elviselni a sok műveletlen alkoholista primitív bunkót, és félreértés ne essék én sem vagyok szent, én is szoktam bulizni, iszogatni, de mindennek megvan a maga határa.

Szóval a sportkommunikátort habár a név jól cseng én semmiképpen nem ajánlanám, legalábbis nem Pécsen.


A sportszervező szak ezzel szemben a TTK-n van, tehát az előbbinél mindenképpen minőségibb oktatást biztosít.


De, hogy valami objektívat is írjak ide a képzés nevéhez írd be őket, a szakok részletes leírásához:

[link]

2011. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

azt hiszem ez nagyban megkönnyíti a választást :)

2011. márc. 17. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!