Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Jaschik Álmos művészeti suliról? Milyenek a tanárok? És az oktatás? Meg ti nektek hogy tetszett?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 17:54
 1/5 anonim válasza:

Szia, én a Jaschikba járok jelenleg 10.osztályos szobrász szakos tanuló vagyok.

Van mit meséljek arról ami itt folyik ebben a leprában.

Kezdjük a kívülről, az épület romos és ronda, büdös van, csúszik a lépcső, tele van csótánnyal és patkánnyal, volt egy macska is de az eltűnt azóta.mellesleg a patkányokat előszeretettel etetik a diák társak a szájukból ha a sajátja a kis dög. ez még kevésbé lenne zavaró, ha nem fagyna be a segg lyukad mert fűtés nincs, de szerintem eléggé felfog menni a vérnyomásod amikor beülsz fizikára és le hülye gyerekez a tanár.

A tanárok tojnak a fejedre, random jegyeket kapsz csak úgy a semmiből, van aki pofára osztályoz, gyakori hogy 8-9 órából 5-öt feleslegesen vagyunk bent, emelett gyakoriak a lopások és ha csak egy kicsit se kedvelnek meg a diákok rád fogják egyből, és a padon mocskolódva fejezik ezt ki.És ha már ugy úgy is a diákokról van szó,hogy ne csak a tanárokat szidjuk ,ők drogoznak a wc ben, cigiznek az összes egy csövesnek néz ki , a fél suli egy depressziós nyavajgós idióta,magyarán szar az életük,de a 20 ezres kabátokba járkálnak de sajnáltatják maguk.

Összegezve, a diákókról alkotott kép nem jó, ha ide jössz és jó tanúló vagy akkor lerontasz de nagyon keményen, emelett semmire se lessz idöd 5 perces a szünet van 20 perces kaja szünet de azzal semmire se mész mert a sor a portáig áll és nem jutsz kajához, utánna lévö szünet 15 perces de a probléma ugyanaz, ha te késel az óráról többet fog beirni de ha atanár késik akkor semmi probléma nincs, tudod hogy megy ez, a tanárnak mindent a diáknak semmit. van hogy a fizika tanár azért nem tartott órát mert nincs kedve és ezt ugy közölte velünk hogy: nincs kedvem ehez a szarsághoz..igy is vihetem el majd a baszadékokat orvoshoz vagy hova.( az osztáyra céloz) de mi már megszoktuk hogy hülyegyerekek vagyunk (a szaros joghurt snitert ne hagyuk ki, mert örömmel ilet minket azzal hogy fogyasszuk el)

Az irodalm tanrunk is kb az 5.-ik pedig a mi osztályunk normálisan és rendesen viselkedik, igaz kicsit klikkes de rendesek, a legutóbbi azért ment el mert talált egy jobb állást, és elmondása szerint belefáradt a tanitásba, a töri tanár szigorú, és logikátlanul tanit, felad egy leckét majd feletet belöle utánna azt az anyagot vesszük, és összesen amióta itt vagyok 1 kezemen meg tudom számolni hány irásbeli dolgozatot irtunk, nagyrészt feleltet de ö pofázza az 5 vagy 3 percet végig amire kapsz egy 2-est.

Angol tanár, arról nem is mesélek inkább.

Jobban jársz egy máik iskolával szerintem, igaz másutt se lehet jobb mindnek van hibája, de ez az 5-ös értékelésbökl jó indulattal kap 2 csillagot, gogglebe is nyugottan ird be le van pontozva rendesen.

[link]

itt csak grafikáról irnak, mert mindenki oda akar menni... ha nekem se lenne egy 8 éves elöképzésem lofaszt se tanultam volna rajzból.

Elnézést a helyesirái hibákért, csak gyorsnak kellet lenünk, emellet ez 2-önk véleménye ha érdekel még valami irj.

kellemes napot :)

2018. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Oti_09 válasza:

Amit írtak az egytálétel nem így van.. Xddd

Attól hogy csöves az iskola , rohadt jó!

Mindenki jó fej általában (vannak kivételek).

Akit nem kedvelnek az meg valamit tett, hogy ne kedveljek.

En csótány nem láttam még, patkány igen..de csak osztalytars kisállatkent.

Van fűttes. xddd ez nagyon nem igaz, hogy nincs.. Xddd

2018. márc. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azért sok benne az igazság .már javul a helyzet de azért nem véletlen lett kiirva
2018. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jobb igazábol mint az első két évben.most átkerültem grafika szakra az nem rosz de régi módi
2018. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A fűtés valóban javult de a többi nem. Az alaksorban vannak a csótányok és attól a tanárok fele ugyanúgy rémesen tanít. Meg a személysége is rémes. A legtöbb diákot meg megítélik csak külső alapján. Ismerek pár jó fej lányt akit alapból kiközösitenek csak mert kicsit szerencsétlen.
2018. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!