Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik Egyetemen tanítják a...

Melyik Egyetemen tanítják a jogot gyengébben? Pontosabban tudom hogy sehol, de még is.

Figyelt kérdés

2018. febr. 4. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát hidd el összehasonlítási alap nélkül neked bármilyen oktatási mód nehéz lesz pl 1 ÁJK mondok valamit Római jog 145 tétel...a 2 ÁJK 70 tétel, de a 145 összevonva rosszabb esetben jobb esetben csak 70 :-) neked mint aki nem tett kollokviumot a ÁJK 1-be csak alapból ÁJK 2-be neked a 70 tétel lesz a nehéz. Ezen kívül egy tanszéken több oktató van szerencse kérdése kihez kerülsz az egyiknél ami jeles a másiknál elégtelen tudás..az egyik ezt preferálja a tananyagnak és a többi hülyeség a másik meg mást preferál..az egyik feltesz 3 kis kérdést és jó vagy 3 perc alatt a másiknál 2 órát versenyvizsga 4 másik hallgatóval együtt a full tankönyvből A-tól- z-ig.


Ezt nem lehet megmondani...mindenkinek az a nehéz ahova jár! 1. ÁJK mondhatja "csak" 70 tétel de lehet 2. ÁJK-n harmadjára sem menne át úgy mint a saját szakán a 145 tétellel egy humánosabb oktatónál.

2018. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdd el az elte-n es mindenhol konnyu lesz :D viccet felreteve, en azt hallottam a Karoli a legkonnyebb Pesten.
2018. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a győri a legkönyebb , vagy Károli
2018. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!