Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti nem tartjátok szemét...

Ti nem tartjátok szemét dolognak, hogy elküdltél valakinek egy csomó anyagot ingyen, az meg direkt nem adja oda a minta dolgozatot az egyetemen?

Figyelt kérdés

Kérdeztem 2 embertől is és nincs meg... Kiderült összebeszéltek és átvágtak.

Hogy lehet valaki ekkora rohadt szemét???


2018. febr. 6. 21:28
 1/3 A kérdező kommentje:

Sőt a mocsok az info vizsgán mellettem ült és én csináltam meg neki, mert cseszett bejárni.

Én meg most miatta csúszok félévet, mert legalább tudtam volna miből kell készülni.

2018. febr. 6. 21:55
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Magad miatt csúszol, ne másra kend hogy nem tanultad meg normálisan.

Hogy derült ki hogy összebeszéltek, ennek semmi értelme. Ha annyira fontos volt neki hogy küld az anyagot akkor nem csinálna ilyet. Meg tanulság, hogy ha valaki nem viszonozza a szívességet ne küldj neki egy csomó anyagot ingyen.

2018. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az, hogy én hányszor elküldtem neki mindent stb.

Neki meg gyakorlatilag megvolt a dolgozat feladarsora, de nem adta oda, sőt le is tagadta?

Aljas szemét, nem tudok rá mit mindani. Legalább 4-5 dolgozatot küldtem neki, amit felsőbb évesektől szeereztem meg, hátha majd ő is segít. A nagy lópikulát

2018. febr. 6. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!