Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mérnökinformatikust képző...

Mérnökinformatikust képző egyetemekhez tudnátok mondani rangsort?

Figyelt kérdés
Mindent beleértve, város, környezet, tanárok, vizsgák, elhelyezkedés, koli, stb. Nyílván szubjektív véleményre vagyok kíváncsi! De ha van valami felmérés az is jöhet.

2018. febr. 6. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Én a BME Mérnökinfó szakjára jelentkezek idén. Elvileg az a legjobb képzés az országban, legalább is ezt hallottam sok embertől.
2018. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

A BME MI képzése messze nem a legjobb az országban.

A legtöbb fizetést kezdőként a PE MIK-esek kapnak.

2018. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2# Persze, persze mesélj még. :)
2018. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is halottam, hogy PE is nagyon jó, meg ott mindenkinek jut koli és rohadt jók. Na de a kérdés, feladat rangsor volt...
2018. febr. 8. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

[link]


Itt megtudod nézni a ranksorolást.


Az ELTE a legjobb, ha az egész egyetemet nézed. A BMEnek a legjobbak a mérnöki képzései az országban. Erre nincs kifejezett statisztika vagy legalább is nem láttam, de a BME oldalán fent vannak, hogy bizonyos dolgokban milyen ranksoron állnak a világban és a Matek meg Info ilyen 150-200. helyen van.


[link]


Itt is megnézheted a magyar egyetemek ranksorolását.

2018. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Estádio de Felchút ***** válasza:

Aki látott már az ÖLTÉn végzett mérnökinfóst, jelentkezzen, vendégem egy pofa sörre a Humbák Művekben.

BME-VIK a legismertebb, emellett a munkáltatók az Óbudai Egyetem Neumann karát, a veszprémi Pannon Egyetemet, és a győri Széchenyi István Egyetemet szeretik látni az önéletrajzban, ha KEZDŐ vagy.

Pár év tapasztalattal meg infós területen nem érdekli őket a papírkád, kapsz egy tesztet/próbafeladatot oszt csináljad.

2018. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó,szegeddel mi a helyzet ? Az nem jobb mint Győr?
2018. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!